Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én vagyok nagyon értetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok nagyon értetlen?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy lehet az, hogy ha egy férj néz bele a felesége telefonjába, számítógépébe, akkor ő egy alávaló gazember. Ha a feleség kutakodik a férje után, akkor ő csak lépéseket tesz a kapcsolatukért. Felvilágosítanátok?

2015. jan. 11. 12:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Pedig igaza van az első válaszolónak. Ennek a kérdésnek tényleg nincs semmi értelme.
2015. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem terrorba nem elek, es nyitottam magamnak mikor mondtam neki nem hitte el es nem is nezett utanna azt hitte hogy csak hulyeskedek. Na errol mar nem tehetek en megmondtam neki de hogy o nem vette igaznak nem tok mit csinalni vele.
2015. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egyik se jó!

Ha a nő kutat a férje telefonjában se ha a férfi a felesége telefonjában. Hol a bizalom?

Az már más kérdés, hogy nem engedik. Ha fel akarok hívni valakit a házastársam tlefonjáról ne mondja már azt hogy nem...

2015. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a normális, ha se a férj, se a feleség nem akad ki, ha a másik kezébe kerül a telefonja. Engem egyáltalán nem zavar, ha a férjem valamit az én telefonomról intéz, mivel nincs mit titkolnom. És így nem is kell kutakodnunk egymás után :)

Egyébként én nem ítélem el sem a nőket, sem a férfiakat, ha belenéznek a másik telefonjába, számítógépébe, mert ki akarják deríteni, hogy kivel csalják meg őket. Inkább az az elítélendő, hogy a másik félben nincs annyi, hogy elmondja őszintén, ezért nyomozni kell utána. Nem a "nyomozó" fél az alávaló, hanem aki okod ad a nyomozásra.

2015. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%
Én nem engedném senkinek, hogy a telefonomban, e-mailjeim között, vagy a facebook-os beszélgetéseimben turkáljon. Valami privát szféra nekem is kell. Én sem várom el senkitől, hogy mindenhová beengedjen, ez szerintem hlyeség, csak konfliktusforrás.
2015. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ugyan hogyan lehettem olyan naiv, hogy azt hittem a névtelenség homályába burkolózva majd őszinték lesztek!?
2015. jan. 11. 13:32
 17/18 anonim ***** válasza:
76%

SZERINTEM


ritkábban van olyan, hogy férfi kutat a nő cuccai közt. A nők azért kutatnak többet, mert a férfiak kevésbé szeretik megbeszélni a dolgokat, ráadásul ők a szexkapcsolatokat külön kezelik a házasságtól.

2015. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a tipizálási hoppáré csak nálatok van.


Amúgy mindenki alávaló gazember, aki lealávaló gazemberezi a másikat! Ilyet csak az tesz, akinek van rejtegetni valója!

2015. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!