Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én vagyok nagyon értetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok nagyon értetlen?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy lehet az, hogy ha egy férj néz bele a felesége telefonjába, számítógépébe, akkor ő egy alávaló gazember. Ha a feleség kutakodik a férje után, akkor ő csak lépéseket tesz a kapcsolatukért. Felvilágosítanátok?

2015. jan. 11. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Aki kiír egy kérdést a semmiről, csak hogy provokáljon, az nem értetlen, hanem valami egészen más...
2015. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
1-es, mindjárt válasz is a kérdésedre! Ilyen álszent, hazug kommentelőktől mit várhat a normális ember?
2015. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Honnan vetted ezt a felettébb ostoba megállapítást?

Igen, Te vagy értetlen, senki ne kutakodjon, és nem éri csalódás.

2015. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
mi álszent és hazug abban, hogy unalmas egész nap a provokatív marhaságokat olvasni? Akinek meg tényleg gondja és normális kérdése lenne, az ilyen hülyék miatt inkább már nem is mer kérdezni.
2015. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%

Ebben vagyok en is a ferjem szereti megnezni a telomat mi van benne, de en mindent torlok most mar. Nem kell hogy mindent tudjon lehet hogy anyuval egy szemelyes gondrol beszelek minek akarja o is tudni. Ez nekem is felhaborito.


O viszont nem szereti hogy ha az o telojat at bongeszem.

Feltekenysegbol meg csak facebookot sem nyithatok magamnak, de viszont az o jelszavat sem adta meg hogy felmenjek azon. Feltortem neki, es kitoroltettem vele azokat az embereket akiket nem ismert azota nem cserelte le a jelszavat sem.


Az hogy lepeseket teszunk e a kapcsolatunkert szerintem csak akarjuk tudni hogy a ferj is huseges e vagy nem mert sok minden kiderul mar a telobol es a facebol is es ez ugyan ugy rajuk is vonatkozik hogy feltekenysegbol csinaljak a kutatasokat.

2015. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

Látod ha gyerek vagy férfi a kérdező, azt lehülyézik, leidiótázzák bizonyos IQ bajnok "hölgyek".


Boldogok a lelki szegények,

Övék a mennyek országa!

2015. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Aki az anyjával titkolózik a férje előtt, az gyerek még, éretlen a házasságra!
2015. jan. 11. 12:38
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
ez az oldal tukrozi Magyarorszagot, az emberek mentalitasat. Itt ugy kotnek beled, hogy elotte senkit nem bantottal, Lenyomnak ha eppen nem szeretsz ragyakat nyomkodni. Gondolom ez is le lesz pontozva, mert megirtam az igazsagot, es ez serti a sok senki onbecsuleset.
2015. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
79%, elég sokat elmond rólad, hogy aki veled nem azonos véleményt képvisel, az szerinted biztosan nő...
2015. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

5-os!

Mind a Te hibad. Nehogy mar felnott letemre a ferjem diktalja, hogy nyithatok e FB fiokot! Ez nem hazassag, hanem terror.

2015. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!