Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen értetlen a mamám?

Miért ilyen értetlen a mamám?

Figyelt kérdés

Nem is egy városban lakunk, hanem 50km-re egymástól.

Kitalálta,hogy ő most olcsón vesz ismerőstől 8 tyúkot és hogy én meg a barátnőm segítsek neki megkopasztani őket.

Folyton azzal jön, hogy így mennyivel olcsóbb.

Nem képes felfogni, hogy ha én meg a barátnőm nem megyünk dolgozni az nekünk 9 ezer Ft kiesés. Plusz mondjuk a benzin sincs ingyen.

Folyton azzal jön, hogy adna 2 tyúkot cserébe. Nem érti meg, hogy marhára nem éri meg nekünk meg nem is érdekel, mert inkább megveszem boltban, hogy ne kelljen szenvedni a belezéssel meg a kopasztással.

Kb most elvagyok hordva mindennek, hogy erre nem vagyok képes.

Teljesen más lenne ha nem dolgozna az ember de így szívás.

Mit is kéne tennem?


2014. júl. 5. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Neha neha nyugodtan engedhetnel neki :)
2014. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Első, akkor te kifizeted nekik a 9 ezer forint kiesést plusz a benzin költséget?
2014. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ladylatex válasza:
87%
meg kell mondani, hogy nem érsz rá, meg nem egyáltalán nem is vágysz ilyen undorítóságokat csinálni (a barátnőd meg főleg), és ennyi
2014. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

Elso vagyok!!!! Nem azt mondtam hogy mindennap mennyen hanem azt hogy neha mondjuk 1 honapba egyszer vagy legalabb mondja azt......nemtudom en olyan vagyok hogy az idoseknek engedek mert sose lehet tudni hogy mit hoz a holnap!!!!


Es meg annyit hogy mi lenne ha nem kotekedni jarnal ide???? En a kerdezonek irtam te meg nekem na most ez mi?? Felvan rakva egy kerdes hat mond el a velemenyedet ne foglalkozzal mar azzal hogy nekem mi a velemenyem....es en itt ezt lezartam mert szerintem a kerdezonek nem esik jol hogy tanacs es valasz helyet a mi hulyesegunket olvasgassa-.-

2014. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mamád csak segíteni szeretne, de mond el neki szépen, hogy kiesés a munkából, benzin, és egyebek.

Méltányold a nagylelkűségét (ő annak érzi), köszönd meg,

és ne menj.

Régi öregek (idősebbek) így fogják fel a dolgokat. Tudom, volt benne részem. De a helyedben mellőzném a belezés, kopasztás undorítóságát, még akkor is, ha igazad van.

Csak kedvesen, és előbb-utóbb megérti.

2014. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Szereted a mamát? Ha igen akkor mondd neki, hogy rakja hétvégére vagy akkorra a kopasztást amikor ráérsz. Nem sok tyúk, ki lehet bírni, anyámék gyerekkoromban 30-40et vágtak egy nap. Utáltam de amíg én megcsináltam 1et, addigra ők kész lettek az egésszel :))


Nem szereted a mamát? Akkor sz..d le, mondd hogy nem érsz rá és keress kifogásokat.

2014. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mamád rokkant, hogy egyedül nem tud 8 tyúkot levágni és feldolgozni? Vagy kevés ideje van?

Mondd meg a mamádnak, hogy nem mész. Ha pedig igen, meglátogatod, akkor sem belezel. Undorító. És nem kérsz a feldolgozott tyúkból.

2014. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dehogy rokkant. Semmi baja csak mindig is ilyen volt, hogy lusta volt mindent megcsinálni.
2014. júl. 10. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor "Mama, nem érek rá." Nem kell indokolni.
2014. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!