Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Halálra idegesít a filigrán...

Halálra idegesít a filigrán mamám. Mit tegyek? Utánoz, rivalizál velem, meg irritál, hogy hiánya van.

Figyelt kérdés

általában vékony az alkatom, erre el kezd hazudozni, hogy bezzeg amikor ő velem egy idős volt, 10 kilóval volt könnyebb, a képeken meg látszik, hogy nem, sőt.

mindenkitől azt várja, hogy mondják, hogy korát meghazutolja, nem néz ki annyinak amennyi(kérdem én egy 80 évesnél számít valamit mennyinek néz ki?szerintem doszt mind1)

mutogatja nekem a szottyadt csecseit, hogy igenis nézzem meg milyen melltartót vett, gondolom erre dicsérgetéseket várt volna.

mondtam neki, hogy a gyerekemnek gyűjtök borítékban erre ő is fog, és előadja magát úgy, mintha az ő ötlete lett volna, amúgy meg kíváncsi vagyok, tényleg megkapná e a gyerek.

amikor sír a kicsi, azt mondta, hogy milyen idegesítő, én meg mondtam, hogy én sajnálom, amikor sír, erre ezt is előadja másnak, hogy ő sajnálja, amikor sír.

bizonyos tv sorozat azért nem tetszik neki, mert a pasi nem tetszik neki benne.

más műsorokból meg újságcikkekből a férfi ...járól beszél, hogy lehet nincs is neki, vagy amaz műtteti, meg stb.

amik vannak gesztikulációs szokásaim, leutánozza.

amikor tesom lagziján voltunk és mindenki körben táncolt (szolid vendégség, nem a buli volt a lényeg, hanem tisztelet a párnak)erre mamám neki áll ihaj csuhaj módon szoknyáját bugyivillanásig riszálni, utána meg baja volt, hogy nem volt buli a buli.


járunk egymáshoz látogatni, mint normális rokonokhoz illően, de nekem már hányingerem kezd lenni tőle.


tehetek valamit ez ellen?


2014. jún. 10. 15:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
70%

OFF filigrán jelentése

1, karcsú;

2. vékony arany és ezüst szálakból készült ékszer


On

Idős ember, nem kell vele foglalkozni

2014. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
4%
Tudod, mamad nagyon valoszinu szenilis. Nekem is volt kliensebb aki meztelen nyitott ajtot, 83 volt, es allitotta, hogy o milyen szep. Nagyon hamar gondozas ala kellett helyeznunk, mert mar az utcara is ugy akart menni, hogy o szep, regen modell volt. Imadta a pasikat, ferjet meg otthon terrorizalta.
2014. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
8%
" Nekem is volt kliensebb" mi az a kliensebb???
2014. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, kliens.
2014. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

"kérdem én egy 80 évesnél számít valamit mennyinek néz ki?szerintem doszt mind1"


Lehet, számít neki.


Mit értesz azalatt, hogy "filigrán"?

2014. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

a filigránt használjuk az egyedülálló, fa...hiányos nőkre is, akiken ez már a külsőben megmutatkozik. nem de?


csak nekem tényleg undorító, hogy nem képes az unokájaként tekinteni rám, aki nem kíváncsi a nemiségére.

2014. jún. 10. 16:18
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerdezo, ez csak a te szotaradban lehet. Filigran nem f....sz ehes ven k...r...va, hanem :

Torekeny, apro termetu, kicsiny, finom, kecses,

2014. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

hát amikor "lefiligránoznak" valakit, azok pont nem kecsesek, meg apróak...


amúgy csak nem akartam "r*bancos mamám"-at írni.

2014. jún. 10. 16:22
 9/38 A kérdező kommentje:

még a saját anyám sem tolja a képembe a melleit.


nem tudom hogy reagáljam le az ilyenjeit, nem akarom megbántani sem.

2014. jún. 10. 16:24
 10/38 anonim ***** válasza:
89%
A filet annak es a szingli ék marhara semmi koze egymáshoz. Ha nem ismered egy idegen szó jelentését, ne használd.
2014. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!