Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Halálra idegesít a filigrán...

Halálra idegesít a filigrán mamám. Mit tegyek? Utánoz, rivalizál velem, meg irritál, hogy hiánya van.

Figyelt kérdés

általában vékony az alkatom, erre el kezd hazudozni, hogy bezzeg amikor ő velem egy idős volt, 10 kilóval volt könnyebb, a képeken meg látszik, hogy nem, sőt.

mindenkitől azt várja, hogy mondják, hogy korát meghazutolja, nem néz ki annyinak amennyi(kérdem én egy 80 évesnél számít valamit mennyinek néz ki?szerintem doszt mind1)

mutogatja nekem a szottyadt csecseit, hogy igenis nézzem meg milyen melltartót vett, gondolom erre dicsérgetéseket várt volna.

mondtam neki, hogy a gyerekemnek gyűjtök borítékban erre ő is fog, és előadja magát úgy, mintha az ő ötlete lett volna, amúgy meg kíváncsi vagyok, tényleg megkapná e a gyerek.

amikor sír a kicsi, azt mondta, hogy milyen idegesítő, én meg mondtam, hogy én sajnálom, amikor sír, erre ezt is előadja másnak, hogy ő sajnálja, amikor sír.

bizonyos tv sorozat azért nem tetszik neki, mert a pasi nem tetszik neki benne.

más műsorokból meg újságcikkekből a férfi ...járól beszél, hogy lehet nincs is neki, vagy amaz műtteti, meg stb.

amik vannak gesztikulációs szokásaim, leutánozza.

amikor tesom lagziján voltunk és mindenki körben táncolt (szolid vendégség, nem a buli volt a lényeg, hanem tisztelet a párnak)erre mamám neki áll ihaj csuhaj módon szoknyáját bugyivillanásig riszálni, utána meg baja volt, hogy nem volt buli a buli.


járunk egymáshoz látogatni, mint normális rokonokhoz illően, de nekem már hányingerem kezd lenni tőle.


tehetek valamit ez ellen?


2014. jún. 10. 15:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Èn is csak a filigrán jelző miatt olvastam el a kérdést :-D Semmi köze ahhoz, amit te itt írsz, és nagyon vicces, hogy azt írod régen mást jelentett :-) Tuti kevered valamivel.Esetleg :

frivol - [link]

A filigrán jelentése karcsú, légies, ez egy pozitív jelző.


Mamád - gondolom mindig ilyen természetű volt. Nem hiszem, hogy változna, fogadjátok el így.

2014. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez az előző, a frivollal keveri :) LOL
2014. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
95%
Valoszinu, hogy azzal keveri. Errol eszembe jutott egy sztori: Aposeknal voltunk eppen, mikor "kis repedt"-nek becezte a lanyom es anyosom se szolt ra. (amugy ra szokott ha olyat mond, amit nem kene) Hat en majdnem lefordultam a szekrol, ki is hivtam anyost megbeszelni, hogy ne becezzek mar repedtsarkunak az unokajukat. Erre anyosom teljesen ledobbent, hogy eszukbe sem jutott ilyesmi. Errefele azert mondjak, mert ugye a lanyoknak "repedes" van odalent. Igy sem a legjobb, de legalabb nem az, ami nekem elsore beugrott, viszont azt hiszem a bolcsiben/oviban magyarazkodhatok majd eleget miatta.
2014. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
#33: ez nagyon aranyos történet :) Kitartást a magyarázkodáshoz :)
2014. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Na, mire jutottál kérdező?
2014. jún. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

ok, a filigrán csak jót jelent

de amit írtam szituban szerintem nem eléggé...

2014. jún. 12. 11:33
 37/38 A kérdező kommentje:
*mármint az ügyvédes szituban
2014. jún. 12. 11:34
 38/38 anonim válasza:
Verd meg!
2014. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!