Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Halálra idegesít a filigrán...

Halálra idegesít a filigrán mamám. Mit tegyek? Utánoz, rivalizál velem, meg irritál, hogy hiánya van.

Figyelt kérdés

általában vékony az alkatom, erre el kezd hazudozni, hogy bezzeg amikor ő velem egy idős volt, 10 kilóval volt könnyebb, a képeken meg látszik, hogy nem, sőt.

mindenkitől azt várja, hogy mondják, hogy korát meghazutolja, nem néz ki annyinak amennyi(kérdem én egy 80 évesnél számít valamit mennyinek néz ki?szerintem doszt mind1)

mutogatja nekem a szottyadt csecseit, hogy igenis nézzem meg milyen melltartót vett, gondolom erre dicsérgetéseket várt volna.

mondtam neki, hogy a gyerekemnek gyűjtök borítékban erre ő is fog, és előadja magát úgy, mintha az ő ötlete lett volna, amúgy meg kíváncsi vagyok, tényleg megkapná e a gyerek.

amikor sír a kicsi, azt mondta, hogy milyen idegesítő, én meg mondtam, hogy én sajnálom, amikor sír, erre ezt is előadja másnak, hogy ő sajnálja, amikor sír.

bizonyos tv sorozat azért nem tetszik neki, mert a pasi nem tetszik neki benne.

más műsorokból meg újságcikkekből a férfi ...járól beszél, hogy lehet nincs is neki, vagy amaz műtteti, meg stb.

amik vannak gesztikulációs szokásaim, leutánozza.

amikor tesom lagziján voltunk és mindenki körben táncolt (szolid vendégség, nem a buli volt a lényeg, hanem tisztelet a párnak)erre mamám neki áll ihaj csuhaj módon szoknyáját bugyivillanásig riszálni, utána meg baja volt, hogy nem volt buli a buli.


járunk egymáshoz látogatni, mint normális rokonokhoz illően, de nekem már hányingerem kezd lenni tőle.


tehetek valamit ez ellen?


2014. jún. 10. 15:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt hogy kihívó?
2014. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

igen! :)


tehát ami valahol jót is tud jelenteni, hogy a szó használója ne magát járassa le.

2014. jún. 10. 16:55
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

'hát amikor "lefiligránoznak" valakit, azok pont nem kecsesek, meg apróak...'


Pedig pont, de!


És csak azért kattintottam a kérdésre, mert azt hittem, hogy a karcsú mamád azzal szekál, hogy dundi vagy.

2014. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, soha nem hallottad még, hogy beismeri a tévedést kevésbé égő, mint bizonygatni a butaságot?
2014. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

írtam, hogy ezt a szót fogom tesztelni holnaptól.

majd azután reagálok.

2014. jún. 10. 17:53
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul használjátok ezt a szót kérdező. Egyébként hol élsz, hogy ti így ismeritek?
2014. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
93%

Na figyelj kérdező! Én büszkén vállalom, hogy egy filigrán nő vagyok, 43 évesen:) És nem sértődöm meg, ha más is ezt mondja, így látja.

Te meg vállald fel, hogy buta vagy, ez van, törvény nem bünteti, vállalhatod:)

Mamádat meg hagyd békén, 80 éves, lehet azt sem tudja mit csinál, támogatásra van szüksége. Te is lehetsz még annyi idős, és nem tudhatod, mi vár rád! Tehát nyugi....

2014. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
93%

A filigrán azó pozitív értelmű, amit te negatívként akarsz előadni, és nem csak ostoba vagy, de sajnos emellé csökönyös is, mint a szamár (ez a kettő együtt ritka rossz kombináció!) és egyedüliként akarod újraírni a Magyar Értelmező Kéziszótárat. Lásd be, hogy nem ismered ezt a szót, rosszul használod és holnaptól ne használd, mert csak nevetségessé teszed magad. Lehet, hogy nálatok ezt a szót tömegesen rosszul használják (bár kétlem), de ez akkor sem mentesít attól, hogy szamárságokat beszélsz.


Tudod, ki a filigrán nő? Pl. Letizia, a leendő spanyol király neje.


Nézd, ha az édesanyád 80 évesen ilyen dolgokat tesz, akkor az elméjével már nincs minden rendben. Ez inkább szánnivaló, mint röhejes, mert egy 80 éves ember ha szexi akar lenni és egy nálánál jóval fitalabbal akar versenyezni, ott biztosan baj van valahol. Ha pedig valaki elmében beteg, akkor nem szabad megalázni ország-világ előtt, mert az csak téged minősít.

2014. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és én is filigrán nő vagyok. Tudom magamról, mert van tükör a lakásban, így eszembe sem jutna megsértődni, ha valaki ezt mondja rám.
2014. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg olvasd el ezt: [link]


Nem mondom, hogy követendő példa, de biztos nehéz feldolgozni azt, hogy ha a test gyorsabban öregszik, mint a lélek.


Tudod, te alapból leírod az időseket, mert azok már csak szenilis mamókák lehetnek, nekik minden mindegy, ugye?

2014. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!