Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Halálra idegesít a filigrán...

Halálra idegesít a filigrán mamám. Mit tegyek? Utánoz, rivalizál velem, meg irritál, hogy hiánya van.

Figyelt kérdés

általában vékony az alkatom, erre el kezd hazudozni, hogy bezzeg amikor ő velem egy idős volt, 10 kilóval volt könnyebb, a képeken meg látszik, hogy nem, sőt.

mindenkitől azt várja, hogy mondják, hogy korát meghazutolja, nem néz ki annyinak amennyi(kérdem én egy 80 évesnél számít valamit mennyinek néz ki?szerintem doszt mind1)

mutogatja nekem a szottyadt csecseit, hogy igenis nézzem meg milyen melltartót vett, gondolom erre dicsérgetéseket várt volna.

mondtam neki, hogy a gyerekemnek gyűjtök borítékban erre ő is fog, és előadja magát úgy, mintha az ő ötlete lett volna, amúgy meg kíváncsi vagyok, tényleg megkapná e a gyerek.

amikor sír a kicsi, azt mondta, hogy milyen idegesítő, én meg mondtam, hogy én sajnálom, amikor sír, erre ezt is előadja másnak, hogy ő sajnálja, amikor sír.

bizonyos tv sorozat azért nem tetszik neki, mert a pasi nem tetszik neki benne.

más műsorokból meg újságcikkekből a férfi ...járól beszél, hogy lehet nincs is neki, vagy amaz műtteti, meg stb.

amik vannak gesztikulációs szokásaim, leutánozza.

amikor tesom lagziján voltunk és mindenki körben táncolt (szolid vendégség, nem a buli volt a lényeg, hanem tisztelet a párnak)erre mamám neki áll ihaj csuhaj módon szoknyáját bugyivillanásig riszálni, utána meg baja volt, hogy nem volt buli a buli.


járunk egymáshoz látogatni, mint normális rokonokhoz illően, de nekem már hányingerem kezd lenni tőle.


tehetek valamit ez ellen?


2014. jún. 10. 15:48
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

ja, at még kihagytam, hogy olyanra mondák (legalábbis felénk) hogy filigrán, aki r*bancos, qrvás kinézetű, de nem akarunk bunkók lenni hogy neki vagy a háta mögött így említenénk, szóval ez egyfajta "kedves" kifejezés, amit lehet jól is érteni, jól felfogni, aki kapja a saját beállítódottságán múlik hogy fogja fel.


valahol tehát kétértelmű.

szóval mintha azt mondanád, szép és szexi, csak kicsit túlzásba esett, de neki jól áll (csak te nem vennéd át a stílusát)

2014. jún. 10. 16:27
 12/38 A kérdező kommentje:

elfogadom, lehet régen a törékeny, kecses nőkre mondták

csak az akkor volt

2014. jún. 10. 16:30
 13/38 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem kétértelmű ez a szó. Csak te használod rosszul. Ne reklámozd a butaságot. Ha csenben maradtál volna, bölcs lettél volna.
2014. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
96%
Ma is ugyanazt jelenti, mint akkor. El nem tudom kepzelni, hogy hol van az a "nalatok". Eletembe nem hallottam a te ertelmezesedet es biztos vagyok, hogy soha nem is fogom. Na mindegy, szerintem szanalmas vagy. Hajra, majd meglatjuk Te milyen leszel 80 eves korodra.
2014. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

nem érdekel, hogy milyen leszek 80 évesen, mert az sem érdekel, hogy a mamám csecsei milyenek 80 évesen, és mamát akarok kapni, amikor jön hozzám, nem egy csöcst.


amúgy meg tényleg használják nálunk a filigránt így.

adott szitu ügyvédnőnél, ahol a szolid elegancia a styl.:

bejött a könyvelő, hatalmas lakkozott műkörmök, lakk magassarkú, bazi nagy ékszerek, meg hagy ne soroljam.

már megszoktuk.

egyszer mondják, hogy a férje így meg úgy.

én megszólaltam, hogy nem is gondolta volna, hogy férjezett.

erre az ügyvédi válasz:

"nem ugye? olyan filigrán"

2014. jún. 10. 16:40
 16/38 anonim ***** válasza:
96%
Gratulálok.. mennyire jó ügyvéd lehet, ha a szavak jelentését se tudja... jó hely lehet ez a "nálatok"..
2014. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

"Hajra, majd meglatjuk Te milyen leszel 80 eves korodra.

"

hát biztos nem az unokámnak mesélek majd arról kinek milyen a micsodája a tv-ben amit láttam.

meg soroljaaaam?

2014. jún. 10. 16:41
 18/38 A kérdező kommentje:

na holnap komolyan egész nap ezt a szót fogom használni mindenkinek.

írom majd a szitukat.

2014. jún. 10. 16:42
 19/38 anonim ***** válasza:
89%
Kérlek, ne bizonygasd a butaságod. Borzalmas vagy.
2014. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

hivatalosan ok, nem azt jelenti

csak nem hivatalosan


elvégre mit is mondhatott volna az ügyvéd? csak nem mondhatta azt, hogy "nem ugy? olyan qrvás"

2014. jún. 10. 16:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!