Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan költözzön így a mamám,...

Hogyan költözzön így a mamám, ha neki soha semmilyen lakás nem felel meg?

Figyelt kérdés

A mamám egy másik dombon lakik, tehát gyalog messze van, busszal a csatlakozás miatt is 30 perc. Autóval meg drága lenne naponta többször elmenni hozzá.

Ide akar költözni a közelünkbe.

Az 1 szobás lakását (tégla) + garázst szeretné egy 1,5 vagy 2 szobás téglára elcserélni.

Az árkülönbözetet nem tudja kifizetni mert annyi pénze nincs.


Lenne egy 2 szobás panel amit meg tudna venni, de ő a 10 emeletesbe nem akar költözni. Pedig akkor nem kéne lépcsőznie, hanem lifttel közlekedhetne.

Mióta papa meghalt (december), azóta még jobban költözni akar. Kb 15 éve hajtogatja, hogy költözzenek közelebb hozzánk (akkor még volt is pár millájuk az árkülönbözetre vagy a felújításra), de papa nem akart.

Amire telne neki lakás az nem jó, ami tetszene arra nem telik.

Mi sajnos nem tudunk segíteni, anyuéknak meg már van hitele, amit fizetnek. Én meg most lettem munkanélküli. :(


2014. márc. 27. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egyedül van minek neki 2 szoba?

Meg kell mondani, hogy van X összes, és abba mi fér bele, felfogja, vagy marad ahol van.

2014. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én öröklök utána, és azért szeretne 2 szobásat, mert akkor nekem nem kell nagyobb lakást venni, ha lesz gyerekem.
2014. márc. 27. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:

És ha mamkó még 30évig él, akkor nm szülsz?

erre alapozni?!

2014. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!