Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen értetlen a tesóm?

Miért ilyen értetlen a tesóm?

Figyelt kérdés
14 éves a húgom,és úgy röhög mint VV Seherezádé. Sokszor az utcára ki lehet hallani ahogy vihog, de szándékosan teszi,és nem akarja abba hagyni,pedig szörnyű hallgatni, hangos és idegesítő :@@ Hiába szólunk rá, csak csinálja:/
2012. febr. 14. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az en gondor kacajom erdekes elegye Seherezade rohogesenek, es egy asztmas rohamos ember fulladasanak. Raadasul nem tudom se visszatartani, sem pedig kontrollalni.

Borzaszto kellemetlen ha nyilvanos helyen kap el a nevetes. egyszerre rohogok es egek.

Lehet, hogy a hugodnak is ciki.

2012. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán azért éretlen, gyerekes, mert gyerek. Inkább támogasd,
2012. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
SOHA!! nem "nevetett" így, csak amióta megy ez a szar:/
2012. febr. 14. 16:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkoztok vele (tudom, hatalmas önuralom kell hozzá, de tényleg bírjátok ki, hogy megjegyzés nélkül hagyjátok), akkor ráun/elfelejti.
2012. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ahogy érettebb lesz rájön majd hogy ez elég ciki.bár nem tom hogy röhög seherezádé mert nem nézem de azt tudom hogy tiniként én is benyeltem minden hülyeséget ami menönek tartottam de a többiek hülye feje után rájöttem hogy ez inkább ciki és leálltam.
2012. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha így csinál nézzetek rá szánakozva, mintha valami súlyos betegsége lenne. Hamar leáll róla.
2012. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 pagan válasza:
én tuti nyakon vágnám,jobb is hogy nincs tesóm
2012. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Az én húgom kialakított magának egy általa cukinak nevezett nevetésformát. Amellett, hogy egy döglődő kölyökmacska vinnyogása semmi sem volt ehez képest, erőltetett idegesítő és hangos volt.

Egy darabig így néztem rá, mint aki sajnálja, hogy fulldoklik, és láss csodát! egyszercsak ismét a régi módon nevetgélt!

2012. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hidd el mindent kipróbáltunk! Csúnya nézés, rászóltunk,de ha itt van a pasim, akkor is vihog. -.-" Jó azért néha erre kelni. :|

Annak üzenem aki nem nézi, nézze meg a neten :|

2012. febr. 14. 17:14
 10/11 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

En 15-16 eves koromig egy az egyben ugy rohogtem, mint seherzade. Befele rohogtem. Aztan anyu megelegelte, hogy allandoan eg velem, es kuldetesenek erezte, hogy raszoktasson a ''kifele rohogesre''. Ennek lett az eredmenye az, ahogy most....khm... nevetek.

Kezdodik egy Seris Ha-ha-ha-val, majd mikor megtelt a tudom levegovel, akkor kifele hiiiiiiihhhhhhiiii.


Fontos, hogy idoben leszokjon errol a hugod, mert ha nem, akkor kesobb mar akkor is igy fog rohogni, ha nem akarja. Nagyon berogzodik.


32N

2012. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!