Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a hazassago...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a hazassagomat?

Figyelt kérdés

Eloszor is leszogeznem, nagyon valas ellenes vagyok! ezert ez csak a legeslegvegso esetben johetne talan szoba.

A ferjem 39, en pedig marciusban leszek 29 eves. Van egy 18 honapos kisfiunk, aki tervezett baba volt.

A problemaink a terhesseg kozepetol kezdodtek, amikor azt mondta az orvos, hogy nem javasolja, hogy egyutt legyunk, nehogy baj legyen. be is tartottuk, de en probaltam neki csinalni, vagyis ha engedte volna.. amiota mondta az orvos, azota nem akart hozzamerni, de azt sem akarta, hogy en hozzaerjek. max megolelt, de azt is ritkan.

miutan megszuletett a baba, 4 honap utan voltunk egyutt eloszor(de ugy hogy mar szinte naponta konyorogtem erte! meg szexi ruhakat is vettem, mindent bevetettem, de mindig visszautasitott). Mivel nincs 2000km-en belul rokonsag, ezeret folyamatosan van valaki a kicsivel, igy ha o elalszik akkor probalkozhatok csak be nala, de allandoan visszautasit, a faradtsagra fogva. meg masfel ev utan is. a fiam 1 eves koraig 5 szor voltunk egyutt(ezt azert tudom, mert felirtam). azota is eddig kb 2*. kb fel evvel ezelott, lebukott, hogy sajat magarol csinal pikans kepeket es felrakta egy internetes oldalra oket... azt mondta amikor ezt csinalta nem igazan volt maganal, nem tudta mit es hogy miert csinalta oket. utanna volt egy nagyon csunya veszekedesunk, majd a szemem lattara kitorolte az accountjat az osszes keppel egyutt.

azota akarhanyszor felhozom, vagy beprobalkozok nala, hatha lesz valami, mindig visszautasit!

Nincs senkije, mert mindig siet haza hogy lassa a fiat, mindig vele van.

mit tegyek meg, hogy vegre ujra a regi legyen a kapcsolatunk?

helyre lehet ezt meg hozni vajon?

elnezest, ha hosszura sikerult, de mar nem tudom, hova fordulhatnek segitsegert!

koszonom elore is a valaszokat!



2015. jan. 9. 16:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Lett valami?
2015. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Egyenlore, mikor tegnap elaludt a kicsi, beszeltunk egy kicsit, annyit mondott, hogy le akar szokni a cigirol, mert rengeteg penzt tudna megsporolni vele, de emiatt ideges is, es azert nem gondol egyaltalan a szexre.

Teny hogy valtoztatni akar, hogy jobb legyen a nekunk, de azt nem gondoltam volna hogy a cigirol akar leszokni. Mar kb 20 eve dohanyzik, ha nem tobb! Hat remelem hamar sikerul neki, es akkor utanna minden valtozik! ( ezt igerte tegnap)

2015. jan. 12. 10:07
 23/28 anonim ***** válasza:
36%
Ez az ember beteg, vagy elviszed orvoshoz, vagy elválsz tőle. Harmadik verzió nincs. Szexológushoz kellene vinni, de gyanítom erről majd hallani se akar.
2015. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
48%
#22, tökéletesen elképzelhető, hogy javulni fog ettől a helyzet, és ez újra összehoz titeket... ki kell próbálni.
2015. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
39%

leszokni? pont most?

még idegesebb lesz.

2015. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
28%
Ez mese habbal, valamit ki kellett találnia. Ne mondd már, hogy eddig titkolta pont azt, hogy le akar szokni. Ráadásul ez a probléma hónapok óta áll fenn, ez a leszokásos duma meg csak ma született. Megvezet téged!
2015. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem most talalta ki hogy le akar szokni a cigirol. igazabol mar egy eve ugy havonta egyszer mondta hogy jo lenne leszokni, csak most hatarozta el magat komolyan, hogy most le is fog valahogy, ezert remenykedem, hogy utana minden rendben lesz!
2015. jan. 12. 20:12
 28/28 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, csodálom az elszántságodat, de most hogy kerül ide a dohányzás ügye, és attól miért lenne jobb bármi? (na persze:az egészsége, az illata, a pénztárcája).

22 hónap alatt 7 szexuális együttlét egy 39 éves "férfi" részéről...

Végre nekiállnátok erről beszélni, és akkor előveszi az egy éves mantrát a dohányzás elhagyásáról....

Én sajna most is szívom, idősebb is vagyok - sokkal - , de szex nélkül feszült volnék, ha volna felségem, és szeretném szeretnék neki örömet okozni....

És ha még 20 évig küszködik a dohányzással, akkor neked 27 évesen be is fejeződött a szexuális életed??????

2015. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!