Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a hazassago...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a hazassagomat?

Figyelt kérdés

Eloszor is leszogeznem, nagyon valas ellenes vagyok! ezert ez csak a legeslegvegso esetben johetne talan szoba.

A ferjem 39, en pedig marciusban leszek 29 eves. Van egy 18 honapos kisfiunk, aki tervezett baba volt.

A problemaink a terhesseg kozepetol kezdodtek, amikor azt mondta az orvos, hogy nem javasolja, hogy egyutt legyunk, nehogy baj legyen. be is tartottuk, de en probaltam neki csinalni, vagyis ha engedte volna.. amiota mondta az orvos, azota nem akart hozzamerni, de azt sem akarta, hogy en hozzaerjek. max megolelt, de azt is ritkan.

miutan megszuletett a baba, 4 honap utan voltunk egyutt eloszor(de ugy hogy mar szinte naponta konyorogtem erte! meg szexi ruhakat is vettem, mindent bevetettem, de mindig visszautasitott). Mivel nincs 2000km-en belul rokonsag, ezeret folyamatosan van valaki a kicsivel, igy ha o elalszik akkor probalkozhatok csak be nala, de allandoan visszautasit, a faradtsagra fogva. meg masfel ev utan is. a fiam 1 eves koraig 5 szor voltunk egyutt(ezt azert tudom, mert felirtam). azota is eddig kb 2*. kb fel evvel ezelott, lebukott, hogy sajat magarol csinal pikans kepeket es felrakta egy internetes oldalra oket... azt mondta amikor ezt csinalta nem igazan volt maganal, nem tudta mit es hogy miert csinalta oket. utanna volt egy nagyon csunya veszekedesunk, majd a szemem lattara kitorolte az accountjat az osszes keppel egyutt.

azota akarhanyszor felhozom, vagy beprobalkozok nala, hatha lesz valami, mindig visszautasit!

Nincs senkije, mert mindig siet haza hogy lassa a fiat, mindig vele van.

mit tegyek meg, hogy vegre ujra a regi legyen a kapcsolatunk?

helyre lehet ezt meg hozni vajon?

elnezest, ha hosszura sikerult, de mar nem tudom, hova fordulhatnek segitsegert!

koszonom elore is a valaszokat!



2015. jan. 9. 16:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
33%

egyik este csípd ki magad, nyomd a kezébe a gyereket és menj el.

enni fogja a franc, nem kell tudnia, hogy csak moziba mentél el :)

2015. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
24%
Munkaidőben is lehet valakije. Ez így nem állapot, ne hagyd, hogy elmeneküljön a beszélgetés elől. Addig meg mosolyszünet. A felesége vagy, nem a házvezetőnője.
2015. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%
A terhesség, a szülés, és a kisbaba alaposan a feje tetejére állítja a családi életet. Hogy egy házaspár hányszor van együtt egy hét alatt, az statisztikánként változó. De mégis, a ti esetetekben nem lehet rendszerességről beszélni. Érthető, hogy kevésnek találod. Hogy helyes-e rögtön válásról beszélni, nem tudom. A férjed megy az utadból, ha a kérdéseiddel bombázod, nem hajlandó választ adni. Így ez nyilván nincsen rendjén. Neked is megvannak a szükségleteid a párkapcsolatban, hiszen szereted. Nekünk is volt hasonló időszakunk a házasságunkban, amikor a férjem engem is - fáradtság miatt - visszautasított. Ez nagyon megalázó volt, de aztán jártam sportolni, adtam magamra, jókedvű és kiegyensúlyozott voltam, és ennek meg is lett az eredménye. Azóta nekem nem kell kezdeményeznem, de nem is utasítom el őt soha. Nem tudom, mennyire vagy jó formában a szülés után, vagy ez a része rendben van? Ha igen, nem értem a férjedet. Többen ijesztgettek a válaszadók közül, hogy szeretője van. Hát ha munka után mindig hazajön, mikor lenne ideje ilyesmire? A tanácsom az lenne, hogy menjél a barátnőddel egy kicsit szórakozni, mutasd meg egy kicsit magad a világnak. Ne penészedj be otthon, arra várva, hogy a férjed megérintsen. Ne kérdezd őt tovább, és ne rimánkodjál nála erotikus alamizsna után. Talán egy nő kell neki, akinek van tartása, és nem akar alamizsnát. Adjál magadra, legyél ápolt. Ha ő közeledik, ne neheztelj rá, hogy ha ritkán akar szexet veled. Adjál neki elég időt. De ne olyan sokat. Ha nem változik, és te egy csinos, kívánnivaló nő vagy, akkor beszélnék vele. Nem kérdezném, hanem elmondanám, hogy nem vagy elégedett a házasságotokban, és miért. Ha nem tud vagy nem akar ezen változtatni, akkor téged bolgogtalanná tesz, és így egy párkapcsolat nyilván nem egészséges. A válás lenne a legutolsó opció, de ha nála semmi nem változik, teljesen megértelek. Annyival tartozik minden férj/élettárs/barát a partnernőjének, ha már nem kívánja, akkor ezt az okot megmondani a másiknak. Így fair egy kapcsolatban. Minden más karakter nélküli.
2015. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
31%

Megváltozott,mert gondjai vannak,és nem Veled,hanem a jövõtökkel

kapcsolatban.Egy családnak megadni mindent,hihetetlen munka,

ès teljesítmény!Ez lehet,hogy felemészti a szexuális érdeklõdést.

Lehet,hogy egy beszélgetés errõl mindenre rávilágít.De csak óvatosan!

Akik meg az isiben rossz pontot kaptak,inkább tanuljanak,és ne

itt pontozzanak!

2015. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
a sajat velemenyem szerint jo lenne ha meg 10 kg-t le tudnek adni, de a sulyom nem annyira zavarja szerintem, mert azt viszont tobbszor mondta hogy milyen csinos vagyok. magam miatt, es az egeszsegem miatt altam neki tornazni, es probalok minel egeszsegesebben etkezni is. remelem, ha ujra elegedett leszek az alakommal, akkor majd o is mashogy all hozzam, mint ahogy az utolso valaszolo irta.
2015. jan. 9. 17:59
 16/28 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, abból, ahogy kezdődött, és ahogy tart, a férjednek az a baja, hogy csak az anyát látja benned, és működésbe léptek nála az anyával kapcsolatos tabuk... igazság szerint erre megoldást egy pszichológus jelentene, de ugye ehhez az kell, hogy ő is változtatni akarjon, és elmenjen - elmenjetek - a pszichológushoz...

Szoptatsz még?

2015. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
nem, mar nem szoptatok sajnos. sima pszichologusra gondolsz, vagy parterapeutara?
2015. jan. 9. 20:37
 18/28 anonim ***** válasza:
36%

ha veled otthon kettesben nem akar beszélni, akkor nicns az az isten hogy egy pszichohoz/párterapeutához/akárhova elmenjen!

nincs benne az hogy változtatni akar!

2015. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, bármelyik szóba jön, ezzel a témával szerintem mindkettő foglalkozik.
2015. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Két éve volt egy 100%-ban hasonló eset, de ők itt éltek Vácott...

Már elváltak :(

2015. jan. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!