Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az a testsúly amit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a testsúly amit ha elérne a párod undorodnál tőle?

Figyelt kérdés
Ne írjátok azt hogy nincs ilyen mert biztos van, az meg hogy bárhogy elhízhat szereted duma.
2015. jan. 5. 11:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100 kg volt a férjem, amikor megismerkedtünk. Most 150 kg. Nem köntörfalazok, nem szép, de nem undorodok tőle. Lehet, hogyha még tovább hízna, eljönne az a pont, amikor már undorítana. Nem tudom egyelőre elképzelni. Szerencsére a férjem szeretne lefogyni, neki is állt, és már pár kiló le is ment róla, de hosszú még az út a célig.
2015. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Fél év alatt két sikertelen terhességem volt,most 15kiló plusz van rajtam.Páromat nem zavarja,de engem igen!Beb@ szna ha ezért megundorodna tőlem,amiről nem is tehetek!
2015. jan. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én 50 kilós vagyok, és a vékonyabb pasikat favorizálom, bár a párom kicsit mackós, és nincs vele semmi gondom.

Most 86 kiló. 100 fölött már elgondolkoznék erősen.

2015. jan. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

nem kg-ban, de ha már nem látná a töké pisilés közben az elég erős lenne

vagy ha úgy nézne ki mint aki lenyelt egy hordót vagy mellei lennének!!!

2015. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

kg-ban nem tudom kifelyezni,mert ez azért magasság,stb függő.

De én bár nem undorodtam meg a barátomtól amikor hízott vagy 30kg-ot,de nekem a "macis tipus" sose jött be,szóval az ágyban egyre kevésbé kivántam,mindig "fájt a fejem",mert semmi gusztusom nem volt hozzá.Ennek aztán az lett a vége,hogy ő becsajozott én bepasiztam,és szülönmentünk(nem márol holnapra ez egy több éves folyamat volt),a mai napig jóban vagyunk,de sajnos nekem így már nem ment,valahogy 45kg-os nőként nem tudtam rágerjedni valakire aki már majdnem 100kg,és gyakorlatilag szinte már sehogy nem fértem hozzá normálisan és csak kész bénázása volt az egész együttlét.

2015. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha szeretem a páromat, nem undorodom meg tőle, bárhogy is kinéz külsőre.

Ezt alátámasztva leírom, a szerelmem, akit szeretek, olyan testtel rendelkezik, amitől egyébként undorodok (korábban túlsúlya volt, azóta fogyott és sajnos csúnyán lóg a bőre, táska a hasa alja stb.), mégis, mivel szeretem, alig várom, hogy a lógó bőrű testéhez érjek és megcsókoljam bárhol.

2015. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!