Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mondanátok körülbelüli gyűrűmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok körülbelüli gyűrűméretet testsúly-magasság alapján?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérni a barátnőmet, de sajnos nem tudom a méretét, gyűrűt pedig nem hord. Olvastam itt a cérnás-papírcsíkos módszert, de sajnos nem kivitelezhető. Tudnátok példa méreteket mondani? Ő kb 165-170 cm magas és kb 50-60 kiló. Vékony keze van. Nem baj, ha nem lesz pont jó, de nagyjából jó lenne, ha stimmelne ( legalább menjen rá, ciki, ha csak félig megy fel :D )
2013. ápr. 21. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg jól a kezét, és viszonyítsd a sajátodéhoz, mert sem a súly, sem a magasság nem releváns. 97 kilósan is kisebb gyűrű kell nekem, mint a 60 kilós nővéremnek.
2013. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Testsúly-magasság tényleg nem mérvadó.


Esetleg vegyél neki ajándékba egy állítható méretű gyűrűt, és amikor felpróbálta és beállította, akkor arról leveheted a méretet.

2013. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos külföldön van és a hazatérésekor szeretném megkérni
2013. ápr. 22. 00:49
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

"Sajnos külföldön van és a hazatérésekor szeretném megkérni"


Bocs, de ebben az esetben NE kapkodd el a lánykérést!!

2013. ápr. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagméret 52-es körül van nőknél, a testsúly és a testtömeg tényleg nem mérvadó, de a jó hír, hogy lehet állítani a gyűrűk méretét, veszel neki egy átlagos méretet, és párszáz forintért méretre állítják a lánykérés után.
2013. ápr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó még egyszer, én 178 centi és 60 kiló vagyok, nekem 51-es kell.
2013. ápr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez alapján nem lehet megmondani.
2013. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úristen, ilyet is csak egy pasi tud kitalálni. Kérd el az anyjától valamelyikrégi gyűrűjét, vagy keresd meg az otthagyott ékszereit a lakásban.
2013. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem kapkodom el, már egy ideje tervben van ez. :) Pont azért akarom a hazatérésekor. :) Ma megvettem, remélem nem lesz kicsi :D
2013. ápr. 22. 21:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom azt csinálta, hogy volt egy régi gyűrűm, elvitte az ékszerészhez és vett egy ugyanakkorát. Csak azt nem kalkulálta bele, hogy azért nem hordtam azt a gyűrűt, mert a ballagásomra kaptam, ami óta eltelt pár év és kb. 20 kilót fogytam. Szóval 9 számmal volt nagyobb a gyűrű, de csak nevettünk rajta, amikor felhúzta. A régi gyűrűmmel együtt szépen bevette az ékszerész, nem látszik rajta. :) Sok sikert és sok boldogságot!
2013. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!