Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az a testsúly amit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a testsúly amit ha elérne a párod undorodnál tőle?

Figyelt kérdés
Ne írjátok azt hogy nincs ilyen mert biztos van, az meg hogy bárhogy elhízhat szereted duma.
2015. jan. 5. 11:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Nagydarab pasi, 100-110 kiló közt mozog, és nem érzem kövérnek. 120 fölött már talán zavarna kicsit, és megpróbálnánk valami stratégiát kidolgozni, hogyan fogyhatna vissza, de azért undorodni...? Az túlzás, az undorhoz nekem az is kéne, hogy a jellemében csalódjak...
2015. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

A ferjem anno felhizott 115 kilora de sosem undorodtam tole, az egezsege miatt viszont aggodtam, igy ma mar csak 98 kilo.


Szerintem ha szeretsz valakit akkor attol nem lehet undorodni, hiszen a kemia es a szeretet nem valtozik.Persze lehet h csak en vagyok ilyen:-)))

2015. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Hááát pedig nem DUMA!!! Nálam nem testsúly/kg-ban mérik az érzelmeket . Egy elhizásnál jóval több dolognak kellene történnie ,hogy ne szeressem tobbé a párom !
2015. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
Férjem 50volt mikor megismertem és összejöttem vele...most 100.de nem undorító mert szeretem 😊.2m magas,jol áll neki a pocak..
2015. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

Terhesség alatt (mindkétszer) 20 kilót híztam és a férjem nem undorodott tőlem, sőt! Úgyhogy nem tudom mennyit kéne híznom, hogy undorodjon.

Ha ő hízna meg, akkor inkább akkor undorodnék, ha igénytelenné is válna, maga a hízás zavarna, de nem hiszem, hogy undorodnék.

Nem akarok álszentnek tűnni, igen, valószínűleg extrém mértékű hízásnál pl 68 kilóról hirtelen 120-130 kilósra hízna önhibájából, akkor nagyon zavarna és szégyellném mások előtt és megpróbálnék mindent, hogy segítsek neki lefogyni.

2015. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Amikor már nem tud egészségesen mozogni tőle, 150 kb
2015. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
nincs az a súly! :-)
2015. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

A barátom nagyon vékoyn, 174 centihez körülbelül 55 kiló, ehhez nagyon sokat kellene hízni, hogy kövér legyen. De még ahhoz is, hogy csak mackós. Tetszik a testalkata, de maciként is tetszene, szóval felőlem akár 40 kilót is hízhatna, ha tudna.

Én 160 cm vagyok, voltam 74 kg-os zsírgolyó, és akkor is szexinek tartott, nem undorodott tőlem. Szerencsére azóta megszabadultam a felesleg jelentős részétől.

2015. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

125 kiló volt eddig a max. a férjemnél, és még akkor is nagyon vonzódtam hozzá, a szex is élvezetes volt. De utólag visszagondolva (lefogyott, 70-75 kg között mozog a súlya) ez már a felső határ volt. Na nem azért, mert egyből megundorodtam volna tőle, ha még felszed pár kilót, de akkor már tuti fújtatott volna, nyáron ugye ott a fokozott (és büdösebb) izzadás, az ágyban a mozgás korlátozottsága miatt a visszafogottabb szex, és ezek együtt már fokozatosan a vonzalom csökkenésével jártak volna.

Mindig azt hittem, hogy tökéletes a szexuális életünk, na de mióta lefogyott, hát...Ég és föld, és ez csak egy dolog, mert a ruhák is még jobban állnak rajta, magabiztosabb és kezdeményezőbb lett, szóval sok téren történt változás, ami miatt még jobban beleszerettem újra :)

De a 125-öt úgy írom, hogy a férjem azért nem gyors kaján élt akkor sem, és rendszeresen mozgott, szóval izom is volt rajta bőven. Teljesen tunya ember, aki csak egészségtelen kajákon él, már jóval hamarabb taszítana szerintem.

2015. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz nem elég külsőleg megváltozni,hogy megundorodjak egy embertől,főleg nem a páromtól.Szóval ezt nem lehet kilóban kifejezni.
2015. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!