Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az a testsúly amit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a testsúly amit ha elérne a párod undorodnál tőle?

Figyelt kérdés
Ne írjátok azt hogy nincs ilyen mert biztos van, az meg hogy bárhogy elhízhat szereted duma.
2015. jan. 5. 11:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%

50 biztosan.

150 talán

2015. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem az taszitana ha eltunyulna es nagyon meghizna sajat hibajabol es nem erdekelne az egeszsege es igenytelenne valna. De elsosorban inkabb az igenytelensegbol torteno elhizasra gondolok, amikor semmit nem hajlando tenni erte es nem erdekli. Ilyen ember a parjaval sem torodik.
2015. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha igénytelenné válna, az taszítana. A testsúlya nem. Hormonbeteg vagyok, most találtak nálam más rendellenességet is, 163 centihez 70 kiló vagyok, 52-ről indultam amikor megismerkedtünk 3 éve. Nagyon rosszul érintene, ha ez miatt undorodna tőlem. Szerencsére nem ilyen, mindenben támogat, és érezteti velem, hogy így is szexi vagyok.
2015. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
61%
ha az asszony 80 kilónál több lesz, beadom a válópert
2015. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
31%

Márpedig, kedves kérdező, én nem fogok a kedvedért hazudni, és igenis azt írom, hogy nincs ilyen. Szeretem őt és én soha nem undorodom meg azoktól, akiket szeretek kizárólag azért, mert meghíznak, lefogynak, ráncosodnak, kopaszodnak, stb.

Akkor szólnék, ha már nagyon egészségtelen lenne a súlya akár negatív, akár pozitív irányban.

Egyébként ha valaki kicsit teltebb, nekem alapból jobban tetszik, mint az, aki sovány. De a páromtól akkor sem undorodnék ha lefogyna.

2015. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
128 kiló a férjem. 88 volt, mikor megismerkedtünk. Számomra akkor bár nagyon csinos volt...az alkatához, felépítéséhez képest vékonyka. Most már pocakos...de imádom a pocakját is! Azonban 150 kiló fölött már soknak érezném......egészségtelennek...szóval azt már nem tolerálnám.
2015. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
és te? mikor undorodnál meg tőle? vagy már meg is történt?
2015. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
59%
Kilóban nem tudom pontosan megmondani. Ne legyen nagyobb melle, nagyobb segge mint nekem, legalább rövid ideig kapjak levegőt, ha rámfekszik. Ne himbálódzon a hasán a háj, legyen izmosabb karja mint nekem. Kilóban talán 60-110 között mozoghatna. Ha valamelyik mégis megvalósulna a saját hibájából és nem is akarna tenni ellene, akkor szerintem előbb-utóbb lapát lenne. Még csak 20 vagyok, lehet magasak az elvárásaim:)
2015. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
4rs vagyok.férjem műtét következtében hizott meg.nem sok kaja miatt
2015. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Na igen. Van egy másik oldal is, amikor már túl karcsú az illető. Szomszédban van egy 42kg-s 168cm-es lány. Gyönyörű volt tavaly, de 14 kg-t leadott. Most kilátszik a bordája, a csípő csontja.


Felső kategóriában az egészségtelenség határa az, ami miatt aggódnék. A mozgás korlátozását meghaladó kategória (mint a Taxidermia c. filmben) szerintem leveri sok mindenkinél a biztosítékot, még akkor is, ha nem vallják be.

2015. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!