Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy reagálnátok erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre? Vagy ami történt megtörtént és fogadjam el?

Figyelt kérdés
Ma megtudtam, hogy a párom a megismerkedésünk előtt hat évet ült életveszélyt okozó súlyos testisértés miatt. Szeretem nagyon. Mit tegyek?
2015. jan. 2. 17:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Az ő múltja,mi közöd hozzá?
2015. jan. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Fontos tudni, mióta vagytok együtt, és egyáltalán tervezte-e elmondani. Tudniillik elég nehéz ennek nekiveselkedni... én sem kötném az orrára mindenkinek, de pár hónapos kapcsolat után már illik elmondani... akkor meg mind nehezebb, az ember fél... valahol megértem.


Fontos tudni továbbá, hogy PONTOSAN mi is történt, feltétlenül látnod kellene a jegyzőkönyvet. Ha ezért megsértődik, az nem okés. Mondd azt neki, hogy mivel picit elvesztetted iránta a bizalmadat azzal, hogy nem mondta el, most szeretnéd látni a papírokat, ne vegye zokon.


Kizárólag emiatt nem szakítanék, mindenkinek van a múltjában kisebb-nagyobb folt, ez van.

2015. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolatunk elején ezt nem közli, hanem csak idővel valahogy kiderül, az bizony eléggé fájna, és nem valószínű hogy többet szóba állnék vele. nem volt velem őszinte.
2015. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6 ÉVET ült börtönben? Ezért nagyon komoly dolgot kellett elkövetnie, gyilkosságot is meg lehet úszni 5 évvel! Sok részletet nem tudunk, de ha nem vagytok legalább 4-5 éve együtt, akkor simán lappanghat benne olyan agresszió, amit még nem látsz, ha pedig már együtt vagytok sok éve, hogy titkolhatta? Én nem kötném az életem olyan személyhez, aki börtönviselt, egy embert ismertem, aki megtette (mert ő is nagyon szerette..), pár év múlva, mikor el akarta hagyni, a pasi elkövetett egy újabb balhét, feladta magát a rendőrségen, és felbujtóként nevezte meg az illetőt. Mindketten mentek a dutyiba.
2015. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért az nem mindegy, hogy mit művelt, amiért 6 évre leültették. A körülmények nagyon sokat nyomnának a latba nálam.

Mióta vagytok együtt? Én nem is értem hogyan lehet ennyi évet eltitkolni valaki életéből. Sosem került szóba, hogy mit csinált az elmúlt években? Mivel foglalkozott? Mit dolgozott? Vagy bármilyen vonatkozásban... Olyankor mit mondott?


Ha nem olyat csinált, amit a lelkem elbírna nyugodt szívvel viselni, akkor elhagynám. Ha olyat, akkor vele maradnék. Azt viszont nagyon nehezen tudnám megbocsátani, hogy lényegében hazudott/eltitkolta előlem a múltjának egy igen fontos mozzanatát. Nekem ez valószínű jobban fájna, mint az a 6 év, de tényleg nem mindegy mióta vagytok együtt.

2015. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!