Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan reagálnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok a férjetek ilyesmi vicceire?

Figyelt kérdés
Ha a párotok időnként megviccelne valami olyasmivel, hogy pl. egy kis baleset után (mondjuk leesik a lépcsőn) eljátssza, hogy valami komolyabb baja esett, majd miután kellőképp szívbajt kaptál, feláll mosolyogva, hogy semmi baja, vagy hazajön a világ leghülyébb tetoválásával, ami teljesen valódinak tűnik, még piros, le van fóliázva, aztán majd egyszer közli, hogy csak poén volt, vagy épp nagy nehezen bevallja, hogy félrelépett egyszer, de nem jelentett semmit számára csak ez meg az, ja meg amúgy csak vicc volt... szóval ti ezekre hogy reagálnátok?
2014. okt. 29. 10:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Én nagyon rosszul, de mind mások vagyunk. Elég labilis az idegrendszerem, de a férjem ezt tudja is, és nem szokott ilyenekkel megviccelni.

Szóval én rosszul, de akiknél ez bejön, és jót nevetnek rajta együtt, azoknak nagy lájk, én azt mondom, hogy zsák a foltját. A lényeg, hogy a partnerek ezt tudják a másikról, és akinek rosszul esik, azzal ne csinálják, aki pedig könnyedén veszi, azzal meg igen.

2014. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Én is rosszul, mert szerintem ezek nem jó poénok. Még a tetkós hagyján, de balesettel meg megcsalással viccelődni elég morbid. Majd annyit fog viccelődni a férjed, hogyha ne adj' isten tényleg baleset fogja érni, akkor nem fogod elhinni neki.
2014. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

az én pàrom is ilyen. nem unatkozok mellette:( ilyen volt amiota ismerem, nem valtoztatnam meg:)

legutobb halalra valt arccal kozolte, hogy megcsalt, de nem tehet rola, megcsokoltak.

mire kellien kiakadtam, kijelentette, hogy a kutya nyalta pofan..

2014. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

Rúgd tökön, mikor ilyesmit művel.

És ha utána közli, hogy csak viccelt, mondd, hogy te is.

:-D

2014. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Biztos nem új keletű hóbort nála, gondolom mikor megismerted, ezzel fogadtad el. Engem nem zavarna, csak az az egy hátránya van, hogy ha majd komolyra fordul valami, nem tudod majd, hogy elhidd vagy ne. Alapból nekem szimpi az örökké viccelődős ember, de azért néha frusztrál.

Van pl. egy sportrepülős ismerősöm, aki sosem hagy ki valami hajmeresztő poént a repülésnél. Mivel nem értek a repülőkhöz, volt már, hogy valamit tök komolyan mondott, vagy kérdezett én meg elröhögtem, mert azt hittem megint viccel. Vagy volt, hogy én viccelődtem (tőle tanultam), de akkor, amikor nem kellett volna, mert épp ideges volt, nála nem lehet tudni, hogy mikor komoly és mikor szívat.

2014. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát ezek már nem viccesek szerintem.


Eléggé rossz humorérzéke van a párodnak, de vannak ilyen emberek. Biztosan meg lehet szokni, csak az a baj, hogy egy idő után azt sem hiszed el, amit komolyan mond. Ebből meg aztán igen veszélyes félreértések lehetnek. Ez a legnagyobb baj.

2014. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

A tetkós vicc az nagyon jópofa, de azzal poénkodni hogy megcsalt, na az nagyon morbid! Nem kéne visszaélni a bizalmaddal, egy ilyen után az ember ösztönösen gyanakszik. A lépcsős esetet is lehet viccesen előadni, én is el szoktam néha játszani a hattyúk halálát egy kis semmiségért hogy a párom ölbe vegyen és babusgasson, de olyankor viccesre veszem és ő is tudja hogy csak megjátszom.

A morbid poénokat kérd hogy hanyagolja, de ezek az apró kis csínytevések szerintem cukik is lehetnek és legalább szeretne mosolyt csalni az arcodra.

2014. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Pszichopaták csinálják ezt, hogy megrendítsék a lelki stabilitásodat. Ez egy fajta pszichoterror.
2014. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Én vevő lennék rá, szerintem ez vicces....Én is szoktam ilyenekkel szórakozni a családban, barátokkal.
2014. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
A poénnak is van határa. A tetkós még talán határeset, bár teljes mellszélességgel átélném azokban a percekben a kiábrándulást, csalódottságot és haragot. ÉS ezeket az érzéseket az ember nem felejti el, akkor is, ha alaptalan. Ha eljátssza a balesetet, szívbajt kapok, akkor is, ha "életben marad". Ha előadja a megcsalást, durván megrendül a bizalmam: átélem az egészet, mielőtt kiderül, hogy kamu. Ezek a dolgok csak arra jók, hogy egyre jobban eltávolítson magától, mert bármelyik pillanatban képes nekem fájdalmat okozni, és nem szeretek szenvedni. Meg őszintén, ki az, aki ezt élvezi? Ha poénból kidobálod a cuccait a lakásból, azt mondod, nem tőle van a gyereke, vagy hazaállítasz Bélával, az új szerelmeddel, ő hogy érezné magát?
2014. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!