Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan reagálnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok a férjetek ilyesmi vicceire?

Figyelt kérdés
Ha a párotok időnként megviccelne valami olyasmivel, hogy pl. egy kis baleset után (mondjuk leesik a lépcsőn) eljátssza, hogy valami komolyabb baja esett, majd miután kellőképp szívbajt kaptál, feláll mosolyogva, hogy semmi baja, vagy hazajön a világ leghülyébb tetoválásával, ami teljesen valódinak tűnik, még piros, le van fóliázva, aztán majd egyszer közli, hogy csak poén volt, vagy épp nagy nehezen bevallja, hogy félrelépett egyszer, de nem jelentett semmit számára csak ez meg az, ja meg amúgy csak vicc volt... szóval ti ezekre hogy reagálnátok?
2014. okt. 29. 10:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Én ráöntenék egy nagy pohár vizet ilyenek után,aztán útjára engedném.Menjen amerre akar a hülye poénjaival.Egyszer ki lehet bírni,de többször nem bírnám!
2014. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Azt hinném, hogy nem szeret, és valami perverz öröme van az én idegességemtől.


Akit szeretek, azt úgy nevettetem meg, hogy neki is vicces legyen. Így csak rossz érzést okoz neked. Miért akar rossz érzést, aggódást, idegességet, szorongást kelteni abban, akit szeret?

2014. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

hm... Egyszer poénból azt mondanám, hogy félreléptem, de nem jelentett semmit, és ez nem vicc...


Csak hogy érezze a törődést. Egyébként agyilag éretlen kisfiúk viccelnek ilyesmivel, nem felnőtt férfiak.

2014. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%

addig rúgnám, amíg ép csont van a testében. az én barátomnak az a mániája, hogy elbújik és ijesztgeti az embereket, mert hogy az milyen vicces. egyszer eljátszotta velem is, de miután izomból szájon vágtam ijedtemben és utána üvöltöttem vele fél órát, hogy még egyszer eljátssza ezt és otthagyom a büdös francba, felfogta hogy nem jó poén.

amiket írtál, nem viccesek, hanem borzasztóan frusztrálóak, és igen, elmebeteg az az ember, aki szerint ez szórakoztató. ezzel olyan fokú bizonytalanságban tartja a másikat, amit nehéz lesz elfelejteni. elmebeteg idióták ezek.

2014. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
Jól pofánbasznám de úgy hogy megfórduljon a saját tengeje körűl vegye már észre a viccnek is van határa.
2014. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

Ez már velem is előfordult! :)

Konyhában főztem amikor a párom bejött "Kicsim valamit el kell mondanom". Megfordultam, rá néztem és csak annyit mondott, hogy: "Megcsaltalak, de nekem semmit nem jelentett". Komoly fejjel annyit mondtam neki, hogy "De jó, hogy ezen is túl estünk, mert már bűntudatom volt, hogy csak én csaltalak meg téged .. így legalább kvittek vagyunk". Az arcán egyből harag és düh jelent meg. Vissza fordultam és fojtattam a főzést, mikor hallottam hogy elindul akkor csak annyit mondtam neki "Máskor ha át akarsz vágni akkor ne úgy gyere be, hogy majd meg fulladsz a nevetésből mert a falon lévő tükörből látlak".

2014. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ez attól is függ,hogy épp milyen pillanatban viccel..Ha mondjuk jó napom volt a melóhelyen,és nem vagyok fáradt ...bedob egy ilyen tetkos dolgot akkor talán még jót nevetek.. :)


Viszont ha fáradt vagyok stb...akkor nem biztos..


Az viszont nekem is lényeges,hogy milyen vicc...A félrelépés az nálam nem vicces,se az hogy valami baja lett...

2014. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 iloveme válasza:
Én szerintem szakítanék vele, mert ha ilyeneket mond akkor csak játszadozik a bizalmammal.
2014. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!