Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy reagálnátok erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre? Vagy ami történt megtörtént és fogadjam el?

Figyelt kérdés
Ma megtudtam, hogy a párom a megismerkedésünk előtt hat évet ült életveszélyt okozó súlyos testisértés miatt. Szeretem nagyon. Mit tegyek?
2015. jan. 2. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, miért? És hogy azóta hogyan viselkedik, milyen életet él. Elég kevés az infó. Alapvetően azt mondom, hogy ha nincs baj vele, és mondjuk önvédelem volt, akkor ez van, megtörtént, el lehet fogadni. De ha csak olyanja volt, hogy jó heccből valakit összevert, akkor lehet, hogy elgondolkodnék.
2015. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Kérdés, hogy miért? Nem mind1, hogy dührohmában félholtra vert egy nyugdíjast, vagy belekötött pár cigány és ő jött ki győztesen.
2015. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egy szórakozóhely előtt szóváltásba került egy illetővel.
2015. jan. 2. 18:03
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem megbocsájtható... Ha nem láttad eddig agresszívnak, akkor nincs mitől félned.
2015. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Én szakítanék. Itt mondják, hogy megbocsátás meg minden, de az ELSŐ hangos szónál mindenki azt mondaná neked, hogy mégis mire számítottál?
2015. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Jobb lenne, ha tőle tudnád.

Mikor volt az az eset?

2015. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

6 évet sajnos nálunk gyilkosságért szoktak kb ülni.

Egyáltalán nem mindegy egyébként, hogy mi, és, hogy történt. Mennyi ideje vagytok együtt? Tőle tudtad meg?

Azért ha 6 évet leült, akkor arra nagyon kemény ok volt.

Láttad a bírósági ítéletről a jegyzőkönyvet? Mert én látni akarnám, sajnos neki nem tudnék hinni.

2015. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7#. Hát biztos nem a börtönből szökött. Ezt akkor tudtam meg amikor ma beszélgettek erről apósomékkal.
2015. jan. 2. 18:48
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Bűn és bűnhődés.

Bűnt követett el, megbűnhődött érte. Szerintem - ha más tekintetben minden rendben van köztetek - csak és kizárólag emiatt ne szakíts.

2015. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az sem lenne mellékes, hogy mennyi idő után tudnám meg. Ha pl hónapok óta együtt vagyunk, és akkor is csak véletlenül derülne ki, hát igencsak elgondolkodnék. Az oka sem mellékes, nem mindegy, hogy pontosan miért is ült ennyit...ez azért elég sok idő. Igen, ahogy valaki írta, a jegyzőkönyvet mindenképp szeretném látni.
2015. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!