Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem telefonján találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem telefonján találtam egy SMS-t. Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Boldog Karácsonyt kívánok Sacikám! A te Mókucid.

Most eljöttem sétálni. Tiszta ideg vagyok.



2014. dec. 25. 10:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig rosszra gondolni. Lehet, hogy a munkahelyén így hívják. Nekem pl. volt egy munkatársnőm azt cicának nevezték. Félsz egyenesen megkérdezni? Pedig az kellene, mielőtt romhalmazt csinálsz az idegeidből. Vagy van okod azt gondolni, hogy oka van téged megcsalni? Úgy viselkedsz? Szoktatok beszélgetni, Jól érzi magát veled a párod? Boldog melletted? Figyelmes vagy? Vagy idáig úgy voltál, hogy nem kell ilyen aprósággal törődni? Hidd el csak azt csalják meg akit elhanyagolnak. Aki úgy érzi, hogy csak házi cseléd és nem törődnek vele.
2015. jan. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
Azóta kiderült mi a helyzet?Én nem mondom hogy megcsal téged,de azért legyél résen,egy jel számomra már jel,főleg ha ilyen érzés támad bennem.Én nem szoktam foglalkozni ilyen dolgokkal nagyon,de ha ilyen erős az érzés bennem,valami megmagyarázhatatlan dolog mitt,akkor azért elszoktam gondolkodni.Én nem vagyok félrékeny típus,de ha ilyen érzésem van,akkor azért elgondolkodok a dolgokon.Nem tudom az én feleségemet,senki nem hívja mókucinak,se a barátnői se a kollégái.Nekem kicsit gyanús a dolog,pedig én nem vagy féltékeny típus.
2015. jan. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nem védeni akarom a feleséged, de sok kattant barinő beszél így egymással. Föl kellett volna hívni a számot.
2015. jan. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Utolsónak igaza van.Hívd fel egy fülkéből a számot,de úgy hogy ne a tiedről,és számkijelzéssel hívd.
2015. jan. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
Az szokott féltékeny lenni, aki maga sem bízik a saját tisztességében, MINDENKI magából indul ki
2015. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!