Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem telefonján találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem telefonján találtam egy SMS-t. Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Boldog Karácsonyt kívánok Sacikám! A te Mókucid.

Most eljöttem sétálni. Tiszta ideg vagyok.



2014. dec. 25. 10:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%
azert pontozott le a sok .... :)
2014. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen viccesnek találjátok a dolgot. Nekem a gyomrom remeg!
2014. dec. 25. 15:53
 23/35 anonim ***** válasza:
81%

Üdv Kérdező!


Valszeg én is a legrosszabbra gondolnék, amire te is. Szerintem érthető, hogy valakinek ilyenkor ez jut az eszébe. Hülye lennék nem arra gondolni...


A napokban olvastam egy hasonló kérdést egy nő részéről, aki így kapta rajta a férjét, hosszas győzködés után derült csak ki így is az igazság.


Én ebben a helyzetben reménykednék, hogy talán mégsem az van amire gondolok. Viszont ha kitörölt minden smst, az még jobban gyanús. Én tudni akarnám az igazat, bármennyire is fáj


Írd majd meg, hogy mi történt

2014. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem lett volna ez a "véletlenül letöröltem az összes sms-t" szöveg, akkor azt mondtam volna, hogy túlspirázod. Így már gyanús. Ha meg van a száma, akkor esetleg felhívhatod, kiderülne, hogy ki a Mókuci. Majd írd meg, hogy milyen fejlemény van.
2014. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
19%
ha nem vagy féltékeny minek olvasgatsz smst?
2014. dec. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a Feleséged hívja a palit Mókucimnak! Na és! Ha félrejár akkor mi van?! Nem kopik el! Tegyél te is így! Szard le és éljetek boldogan tovább! Minden nő félre lép előbb utóbb, de a palik is! Kamu hogy nem, meg ez meg az tuti rendes, meg minden jó köztünk én így szeretlek ahogy vagy stb stb! Ugyan már! Ha másikat keresel az sem lesz különb! Ez valamikor régen elkezdődött valamiből hogy valaki megcsalta a párját aztán lebukott és az otthagyta, de egy másik kapcsolatban meg pont ő csalt! És innentől kezdve elindult hogy a nők egy olcsó k.rvák a férfiak meg egy tetű parasztok akik a farkuk után mennek. Az egyik nem ezt a másik nem azt állítja! Ahelyett hogy mindenki élne boldogan és nem utasítanák vissza a testi örömöket!
2014. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
27%
26-os ott a pont!
2014. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
91%

26


Minden nő félrelép előbb utóbb? Gondoltam szólok, hogy ez hülyeség. Elég megkeseredett lehetsz, ha így gondolkozol.. Csak mert téged megcsaltak, még nem mindenkivel teszik ezt. Ahogy a férfiak közül sem mindegyik hűtlen.


Kérdező: Az, hogy törölte az smseit a feleséged, több mint gyanús. Kérdezni szerintem felesleges, valószínűleg tagadni fogja. Ilyenkor már csak az segít, ha nyomozol utána.

2014. dec. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
Kitörölte..no és? karácsonykor mikor sok sms jön,én is gyakran törlöm az összeset. Még nem jelent semmit. Vagy már az is baj,hogy takaritunk a telefonban? Szörnyűk vagytok ti férfiak. én biztos paráznák ha a férjem ezzel állna elő.
2014. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
91%

Hello,

na mi lett veletek? Rákérdeztél?

2015. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!