Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem telefonján találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem telefonján találtam egy SMS-t. Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Boldog Karácsonyt kívánok Sacikám! A te Mókucid.

Most eljöttem sétálni. Tiszta ideg vagyok.



2014. dec. 25. 10:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
34%
Kérdezd meg. Egyébként milyen férfi hívj magát Mókucinak? Szerintem semmilyen. És ne kutakodj...
2014. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Ebből kb semmit nem lehet leszűrni. A nők állandóan becézgetik még egymàst is.
2014. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%

én is úgy írtam alá a barátnőmnek az smst, hogy Nyunyókád, mert így hívjuk egymást.


Írd ki a számot, hívd fel, ha férfi hang veszi fel, akkor van gebasz

2014. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%
Elég gyanús. Az én barátnőm sosem írná alá így hogy Mokuci stb..,mondjuk minek írná alá hiszen kiírja a telefon, hogy ki a feladó. Szerintem is hívd fel, aztán ha ferfi hang szól bele, akkor kérdezősködj bátran.
2014. dec. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
48%
egyetertek az elozo valaszolokkal ! Nekem is pl egy ferfi se tudja a ferjemen kivul a teloszamom , de viszont vannak emberek akik rosszat akarnak es a szamjat leadjak pasinak! erre is kell gondolni ! De hivd fel es ha ferfi veszi fel , kerdezd meg tole hogy ki az , tegyel ugy mintha te nem beszeltel volna vele , es utanna eszreveszed hogy neked mit valaszol visza .... hogy azt mondja pl egy baratnoje vagy ilynesmi akkor rajta kapod hazudni !!
2014. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
38%
Mókuci??? A feleséged biszex?
2014. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Hazajöttem. Kértem a feleségemet nézzünk a telefonján valami jó karácsonyi sms-t, amit elküldhetnék én is. Azt mondta véletlenül az összes üzenetét letörölte. Nem vagyok féltékeny típus, de ez már sok! Én egy barátomnak sem írom alá úgy az üzenetemet hogy "A te Mókucid"!
2014. dec. 25. 11:23
 8/35 anonim ***** válasza:
61%
Egyik legjobb barátnőm szokott nekem ugyanilyen stílusban írni. Ne kombinálj, felesleges.
2014. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
A véletlenül törölt mindent viszont több, mint gyanús. Így elég egyértelmű.
2014. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
77%
De miért nem kêrdezel râ az smsre? Nem értem.
2014. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!