Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg én vagyok az anyagias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok az anyagias liba?

Figyelt kérdés

21 éves leszek holnap. Szégyellem magam, mint a fene, de a lelkem mélyén rosszul esne, ha nem kapnék semmit a vőlegényemtől. Nem állunk túl jól anyagilag, meg alapból is olyan vagyok, aki minden apróságnak örül.

Neki már beszereztük az ajándékot karácsonyra is. Mikor én véletlenül felhoztam, mondta, hogy ki nem állja az anyagias nőket, ez csak egy nap, nem is lesz otthon napközben.

Az exének vett ajándékot, természetesen. Mármint, nem csak amikor jártak, hanem mikor már szétmentek is.

Értékelnem kéne, hogy siet haza a kedvemért, és este lemehetünk a városba megnézni a karácsonyi dekorációt, nézelődhetek a boltokban, ez az ajándék.

Én már magamat megleptem egy hasznos aprósággal (Labello), így nem mondhatom, hogy ajándék mentes a szülinapom.


(Egy barátom is meglepett pár aprósággal, a szüleim, rokonaim messze élnek, tőlük nem várom el)


2014. dec. 21. 14:31
1 2 3
 11/22 kovpet ***** válasza:
72%
Nem lehet, hogy félreértette és azt hiszi, hogy komoly, drága ajándékra vágysz illetve azt várnál el tőle?
2014. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy mellekes kerdes: az exenek ugye mar hogy te vagy nem vesz ajandekot?
2014. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

De vesz :(


Aki írta, hogy boldogat: Nagyon köszi! Neked is boldogat! :)

2014. dec. 21. 16:42
 14/22 kovpet ***** válasza:
100%

Vesz???


Nem anyagias liba vagy akkor, hanem buta liba, hogy vele vagy.

2014. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
12es vagyok. Na ez bizony gaz. Nekem a parom csak megkerdezte hogy vehet e ajandekot az exenek. Ugy felment a pumpam, hogy orditani tudtam volna, foleg mivel a csaj szet akart szedni minket. Gondolom ha ezt szova tenned azt mondana, hogy azert vesz, mert baratok...baromsag...allj a sarkadra es mondd meg neki hogy alljon le az ajandekokkal az exenek. Gondolom te nem vagy ott amikor oda adja. Ne haragudj, nem tuzet akarok szitani, de valahogy ugy erzem a parod nem becsul elegge. Mi bant meg ezen az ajandek dolgon kivul?
2014. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A barátod az exét szereti, te meg hüyle vagy, ha vele maradsz, mert egy csöpp tiszteletet nem mutat. És még ráadásul szerinte te vagy a hibás.
2014. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%
Ajándékozd meg magad azzal karácsonyra,hogy megszabulsz ettől az idiótától.
2014. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%
Hozzá ne menj ehhez a bunkóhoz! Szavakat nem találok a viselkedésére: Hidd el semmi szükséged neked erre a taplóra. Ne vedd el az esélyt egy jobbtól.
2014. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veletek?
2014. dec. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mennyi ido utan jegyzett el? Ezek alapjan azt is csak azert tette h befogd mar bocs de ez a pasi nem szeret..
2014. dec. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!