Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg én vagyok az anyagias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok az anyagias liba?

Figyelt kérdés

21 éves leszek holnap. Szégyellem magam, mint a fene, de a lelkem mélyén rosszul esne, ha nem kapnék semmit a vőlegényemtől. Nem állunk túl jól anyagilag, meg alapból is olyan vagyok, aki minden apróságnak örül.

Neki már beszereztük az ajándékot karácsonyra is. Mikor én véletlenül felhoztam, mondta, hogy ki nem állja az anyagias nőket, ez csak egy nap, nem is lesz otthon napközben.

Az exének vett ajándékot, természetesen. Mármint, nem csak amikor jártak, hanem mikor már szétmentek is.

Értékelnem kéne, hogy siet haza a kedvemért, és este lemehetünk a városba megnézni a karácsonyi dekorációt, nézelődhetek a boltokban, ez az ajándék.

Én már magamat megleptem egy hasznos aprósággal (Labello), így nem mondhatom, hogy ajándék mentes a szülinapom.


(Egy barátom is meglepett pár aprósággal, a szüleim, rokonaim messze élnek, tőlük nem várom el)


2014. dec. 21. 14:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy anyagias, hiszen nem többszázezres gyémántgyűrűt követelsz rajta. Csak egy gesztus értékű meglepit, amitől azt érezheted hogy fontos vagy számára. Ez nem túl nagy elvárás a részedről, jogosnak érzem én is.
2014. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy anyagias. Az milyen már hogy nem kapsz ajándékot??
2014. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy anyagias, ellenben jó nagy hülye ha neked egy ilyen s..ggfej megfelel vőlegénynek. Tartsad már magadat ennél többre légy szíves.
2014. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
milyen nyomorúságos életek vannak
2014. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

" mondta, hogy ki nem állja az anyagias nőket, "


-keress egy normális pasikát ,inkább ez helyett ....

2014. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem te vagy anyagias, hanem a barátod egy igazi tapló.
2014. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
21 évesen semmi szükséged egy ilyen vőlegényre!
2014. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Boldog szülinapot! Én holnap 30 leszek, de szívesen cserélnékXD Mi sem állunk jól anyagilag, és megegyeztünk, hogy nem ajándékozunk karácsonykor egymásnak és a szülinapomon sem kérek semmit, most beúszott egy nagyobb kiadás, majd később pótoljuk. Nincs ezzel baj, attól még együtt töltjük az estét, valószínűleg kinézünk a karácsonyi vásárba romantikusan fagyoskodni kicsit.:) A pároddal inkább az a baj, hogy ez a beszólás tényleg bunkó volt. Ráadásul, ha ismer téged, akkor nem is jogos.. (Ha pedig nem ismer téged, miért a párod?) Teljesen mindegy, hogy az exének vett-e ajándékot, lehet ő tényleg kifejezetten anyagias liba volt, akinek kényszerből vásárolt, de most veled él. Arra kellene törekednie, hogy neked okozzon örömet, ha pénzbeli dologgal nem is tud, de legalább hozzáállással.. Nem lehet egyébként, hogy készül valamivel? Vagy a karácsonyi vásárban akar meglepni valamivel? Ha neki első volt a saját karácsonyi ajándékáról gondoskodni, de rád egyáltalán nem gondol, akkor inkább ő az anyagias, nem te. Lehet, hogy most egy rossz (bunkó) passzban kaptad el, de legkésőbb holnap és karácsonykor kiderül az igazság. Ha az ember szívesen ad, az meglátszik raja. Ha kényszerből, az is.
2014. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Néhány pasi azt gondolja, hogy annál jobb az ajándék, minél drágább. Ha nincs rá pénze, akkor inkább semmit nem ad, mert nem akarja égetni magát valami kis gagyi dologgal. Nem úgy gondolkodnak, mint a nők, nem hiszik el, hogy TÉNYLEG örülünk akármilyen kis dolognak, akár egy tábla csokinak is, mert a gesztus a lényeg, hogy gondolt rád.

Lehet, hogy frusztrált a pénzhiány miatt és hogy nem tud neked "normális" ajándékot venni és így jött ki rajta.

Vagy csak simán bunkó :)

2014. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak simán bunkó!
2014. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!