Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én férjem tojik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én férjem tojik ennyire mindenre?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első karácsonyunk és azt látom, hogy magasról tesz rá. Mondtam neki, hogy menjünk fát venni, ugyan buszozni kell hozzá, de nagyon szép nagy fákat lehet X helyen venni már 5 ezerért. Nem, ő nem cipeli a buszon meg nem szaladgál érte, jó'van a 8 ezer forintos amit itt árulnak a sarkon... A díszítésben sem segít, csak kritizál, hogy ez így xar, ez úgy xar, de amikor odaadom neki, hogy akkor lássuk ő hogyan csinálná, akkor leteszi a földre és tojik rá. A díszekért is én szaladgálok, csúcsdíszünk még nincs is, mert már elkapkodták az összeset. Mondom neki, hogy menjünk, nézzünk egyet, de nem, ő megint kihúzza magát a dolog alól, de persze ha nem lenne csúcsdísz a fán az az én szégyenem lenne, mert én nem vettem... Én azt hittem, hogy ez az ünnep az EGYÜTT-ről szól, nem arról hogy az egyik csinálja, a másik meg xarik bele...
2014. dec. 16. 21:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
A kritikus azért más, mert őt érdekli a dolog. De a kérdező férje látszólag nem érdeklődik.. akkor milyen alapon kritizálgat?
2014. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Apukam sem diszitett, a fèrfi dolga a fafaragas, na meg neki kell adnia a legtöbb ajándékot :P
2014. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

Az nem baj, ha valaki ebben nem kíván részt venni, csak akkor ne is ugasson bele, hogy mit hogyan csinálsz.


Én bizony nem cipelnék fát. Ha van fa, megveszem a díszeket, esetleg fel is díszítem, de ha nem mozdul a fa miatt, akkor nem csinálnék semmit. Nekem csak egyszer tenne megjegyzést az biztos...

2014. dec. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45%
A volt férjem ugyanilyen volt.Az sem érdekelte,hogy mi van a gyerekek ajándékával,ha nem vettem volna meg őket,nem is lettek volna.Persze én sem kaptam tőle soha semmit,mint ahogyan mondjuk születésnapra sem.A mostani férjem,fadíszítős fajta,én nem is díszítem.Enyém az ajándék csomagolás.
2014. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is fura, hogy azt írod a férjed, meg hogy ez lesz az első karácsonyotok.... Kevesebb mint 1 éve vagytok együtt, de már házasok vagytok, csak magadnak köszönheted, hogy most meg fő a fejed, hogy nem tudtad, milyen ember. Ha ilyen apróságban nem tudtad előre, hogy milyen lesz, akkor az élet nagy dolgaimban ennél csak rosszabb lesz (mármint nem feltétlen a férjed a rossz, csak te fogsz csalódni mindig). Tanulság: ismerkedjünk meg a férfival, mielőtt hozzámegyünk.
2014. dec. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Maga a díszítés része engem sem vonz, de ha barátnőm sokadjára megkér rá, akkor megcsinálom és utána örülök neki, milyen szép lett.

Nekem az egész karácsony a szeretetről szólt otthon mindig is, nem a lakásdíszítésről, senki sem volt ilyen nagy díszítős, én sem lettem az.

2014. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem egész évben segít mindenben,de hogy karácsonykor girlandokat meg csili-vili angyalkákat rakosgasson a lakásba, na azt köszöni szépen nem, és buszra sem szállna egy fenyőfával, ahogy nem áll velem fél órát a boltban a polcok előtt, hogy melyik díszt vegyük. Ez nagyon kevés pasit érdekel, nem ettől lesz közös az ünnep.
2014. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%
17: Ezzel nincs is semmi baj, ha mellette nem tesz megjegyzéseket és nem kritizál. A kérdésben ugyebár az a fő baj, hogy amellett hogy a férj nem csinál semmit, elvárásai azért vannak.
2014. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem eszembe nem jutna karácsonyi díszek, csúcs meg minden miatt elhívni a férjemet bevásárolni... Mondjunk nekünk adott, mert anyósomnak mindenféle színű dísze van és ő adja oda idén is. Csak annyi volt, h meg kellett mondanom, idén milyen színűre szeretném a fát. Érdekes, de anyósom sem a fiát, hanem engem kérdezett meg. Én pedig nem nyaggattam ezzel, válaszoltam neki és kész. A Férjem még egy nyamvadt ajándékot nem vett senkinek, még a gyereknek sem, (állitólag akar majd neki könyveket, persze én már mindent elintéztem, anyósomék ajándékát is.) Emlékszem, tavaly 20.-a környéken kérdezte meg tőlem, hogy most akkor velem mi van, mit kérek karácsonyra? Az, h kicsit gondolkozzon és magától lepjen meg, esélytelen... Ja, születésnapomra sem kaptam semmit. Na jó, ez sem normalis. De ilyenekért ne nyaggatsd, mert később csak rosszabb lesz! Ő meg ne szóljon bele mi milyen, ha eddig sem érdekelte. Ment volna veled akkor vásárolni! Igy radhagyta a döntést, fogadja el. (nekünk fánk sincs még, tavaly még ezt is apósom intézte, hihetetlen alak a Férjem, h Ennyire képtelen... Apósom meg beállított egy fel méteres tok csunya fával, meg is fogadtuk, h iden nem bízzuk ra a fa vásárlást)
2014. dec. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!