Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan várja el a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várja el a férjem, hogy ne menjek el a céges vacsorára?

Figyelt kérdés

Egy 3 éves fiunk van. A férjem 2,5 hete eltörte a csukóját. "Sima" törés, nem kellett műteni, gipszet kapott. A héten már dolgozik (informatikus).


Ma lesz nálunk a karácsonyi vacsora. Szerinte nem kéne elmennem, mert ő beteg, és mihez fog kezdeni a gyerekkel. Etetni, itatni nem kell, öltöztetni, pelenkázni sem. Autót tologatni meg este mesét olvasni meg lehet fél kézzel is. Fürdetést megcsinálom indulás előtt.


Szerintetek igaza van?


2014. dec. 13. 08:32
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
98%
Szerintem nincs igaza. Gondolom ilyen esemeny egy evben egyszer van,ennyi neked is jar. Az meg hogy eltorte a kezet ha dolgozni tud nem igaz hogy a gyerekevel nem tudna jatszani meg lefektetni aludni. Szerintem egyszeruen csak nem akarja hogy elmenj
2014. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem jogosan kéri tőled. Egy kéztöréstől egy fél estét még boldogulnia kéne a gyerekkel. Gondolom beijedt. Próbáljátok megbeszélni.
2014. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
-fordítsd meg : bízd rá a 3 évesre az apukáját,ő valszeg nem rinyálna be attól,hogy egy este csak ketten lesznek otthon, XD
2014. dec. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Öngyilkosság azt mondani ,hogy "BOCS CSALÁDOM VAN LELELELE" egy céges vacsi helyett. :D
2014. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%

Erdekes szamomra a velemenyek mert

volt itt 1 kerdes amikor az anyukanak volt eltorve a keze es a ferjet kerje e meg arra hogy vegyen ki szabit 2 hetre hogy segitsen be a gyerek nevelesebe? Holott az anyuka gepezni gyakor itt fent volt de mindenki valasza az volt hogy igen vegyen ki szabit, ha el van torve a keze.


Itt ugyanaz a fellalas, csak ne ferjrol hanem a felesgrol van szo hogy elmenjen e vacsira vagy nem. Most ugyan az a fellalas, es mindenki azt irja hogy menjen el a kerdezo ha dolgozni tud akkor a gyerekre is vigyazon!


velemenyem: ezt neked kell tudni kerdezo, te ismered a ferjedet hogy mennyire ra bizhato a gyerek??

En szemely szerint nem hagyram ra most, mivel gipszbe van a keze, biztosan nem jokedvtol jar dolgozni, hanem muszaly stb....,,

Ha nem lenne eltorve a keze az mas eset lenne akkor ra biznam nyugodt szivvel!

2014. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó! Egészen más egy estét törött kézzel megcsinálni, úgy, hogy gyakorlatilag csak játszani kell a gyerekkel és egészen más napi szinten törött kézzel ellátni (emelgetni, etetni, pelenkázni, fürdetni, öltöztetni stb).

Kérdező! Nincs igaza a férjednek, egyszerűen csak lusta egyedül eltölteni egy estét a saját gyerekével.

2014. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%

Én is férfi és apa vagyok.


Nincs igaza a férjednek!


Biztos vagyok benne, hogy amúgy sem akarta, hogy elmenj (féltékeny?) és ezt hozza fel ürügynek.

Menj el nyugodtan, érezd jól magad!

2014. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
A kérdéses törött kezű nő gyerekei betegek voltak, és fürdetni/cipelni/stb kellett őket, amit nem tudott ellátni fél kézzel. Ez az apuka csak egy estére lenne otthon, nem kellene fürdetni, főzni, stb.. Szerintem is ez csak ürügy, hogy ne tedd ki a lábad.
2014. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem is "csak" féltékeny. Menj el nyugodtan, neked ez "jár". Le se sz.d, az Ő érzéseit, hiszen csak a férjed, egy senkiházi férfi, mit képzel magáról? De majd ne csodálkozz, amikor majd ő is elkezd szemétkedni veled, egy ilyen apróság miatt fogtok elhidegülni, és elválni, de neked ez jár.


(A féltékenység a beteges szeretet egyik jele. Ha nem szeretne, hagyná, hogy azt csinálj, amit akarsz.)

2014. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

9-re:

Nem! A féltékenység a birtoklási vágy jele, nem a szereteté!

2014. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!