Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A férjem gondolkozik, hogy...

Mónika1984 kérdése:

A férjem gondolkozik, hogy vesz egy 1997-es Opel Fronterát (2.2 16v)! Kövesúton, földesúton és futózni, szóval mindenre használná! Szerintetek megfelelő választás lenne? Úgy értem, hogy terhelhető, strapabíró és persze műszakilag is jó autó-e?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Földes , köves útra igen használható.De keményebb terepre nem ajánlott.
2012. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pagan ***** válasza:
persze,miért is ne lenne jó:)
2012. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gomzoli ***** válasza:

Nem bízol a férjedben?

Különben egy 15 éves autónál semmire nincs garancia! Bármilyen nevű is lehet. De ha már terepjáró, akkor egy olcsó megoldás, és valószínűleg olcsóbban is szerelhető, mint más márkák. Ha jól emlékszem, a Frontera egy Isuzu-nak az ikertestvére, úgyhogy olyan ócska nem lehet. De hogy a 2.2 benzines egy ekkora kasztniban a 12-14 litert be fogja puszilni, az tuti, utánfutóval meg többet is.

2012. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fater ugyanezen elvből vett terepjárót,a szőlőbe járni.. Bár Toyota Rav 4,nem Opel. Mindig fel tudott menni,mikor a szomszédok nem.. :) Szerintem jó lesz a Frontera..
2012. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ! Szerintem még gondolkodunk a dolgon! :)
2012. febr. 23. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi egy Suzuki Vitarát használunk már jópár éve, mi is sokszor utánfutózunk, illetve néha terepezünk is.

Nagyon megbízható, eddig az együtt töltött 10 év alatt összesen egy kuplung-bowdent kellett cserélni (+ persze pár kopó alkatrész)..

Ha picit is megtetszik, nézelődjetek a piacon, nagyon megéri!

2012. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!