Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én férjem tojik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én férjem tojik ennyire mindenre?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első karácsonyunk és azt látom, hogy magasról tesz rá. Mondtam neki, hogy menjünk fát venni, ugyan buszozni kell hozzá, de nagyon szép nagy fákat lehet X helyen venni már 5 ezerért. Nem, ő nem cipeli a buszon meg nem szaladgál érte, jó'van a 8 ezer forintos amit itt árulnak a sarkon... A díszítésben sem segít, csak kritizál, hogy ez így xar, ez úgy xar, de amikor odaadom neki, hogy akkor lássuk ő hogyan csinálná, akkor leteszi a földre és tojik rá. A díszekért is én szaladgálok, csúcsdíszünk még nincs is, mert már elkapkodták az összeset. Mondom neki, hogy menjünk, nézzünk egyet, de nem, ő megint kihúzza magát a dolog alól, de persze ha nem lenne csúcsdísz a fán az az én szégyenem lenne, mert én nem vettem... Én azt hittem, hogy ez az ünnep az EGYÜTT-ről szól, nem arról hogy az egyik csinálja, a másik meg xarik bele...
2014. dec. 16. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom mindez a házasságkötéstek előtt egyáltalán nem volt jellemző rá, hogy most így meglepődtél?!
2014. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti a karácsonyt.Nem ezt tanulta otthon, nem voltak jók az otthoniak. Én is így voltam vele. Míg otthon voltam gyereknek, utáltasm, mert csak veszekedést jelentett. Amikor férjhez mentem megtanultam meghitt, csendes ,örömteli karácsonyokat csinálni. Megszerettem. Légy egy kis türelemmel, és mutasd meg, hogy Te hogy képzeled a karácsonyt, hátha megszereti és rájön, hogy ez így más. És majd jövőre vond be jobban.
2014. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

"Csak az én férjem tojik ennyire mindenre?"

Erre válaszolnék,nem tudom,hogy csak a tiéd ilyen-e,szerencsére az enyém egyáltalán nem..

Ő kiveszi a részét,együtt csináljuk,stb. Egyedül a fát faragja ki egyedül,hogy beleférjen a talpába.

2014. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
én azt nem értem, hogy már a férjed, de ez az első karácsonyotok. mennyi idő után házasodtatok össze? nem is éltetek együtt előtte?
2014. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Az én férjem valóban tojik mindenre, nemcsak karácsonykor, mert nagyon elfoglalt. Ugyanakkor, bocs, de én sem tudnék így pörögni a csúcsdíszen, nincs még gyerekünk, fát se szoktunk venni, az gyerekkorban igazi öröm, a díszekkel együtt, felnőttként nem mindenkinek annyira fontos. Persze ha neked ez kell, akkor csináld, de engem is zavarna, ha ilyen díszítéssel, stb-vel nyaggatnál. Ez szerintem amúgy inkább a nő dolga, már úgy értem a dekorálás. Nem a férfiak szoktak üvegfestékkel festegetni az ablakra. Ha örömed leled benne csináld, de ne akard másra erőltetni.
2014. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
5! Nem tűnt fel, hogy a kérdező férje csak kritizál, de nem csinál semmit? Oké, a nő szeretne dekorálni, stb, és próbálja a férjét is bevonni - ez nem erőltetés. De akkor ne is kritizáljon ha ennyire nem érdekli és nem szereti!
2014. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 intrepid ***** válasza:
36%
#6-os! A kritikus sem megy fel a színpadra, hogy megtartsa az előadást, de véleménye azért van.
2014. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szívesen cipelnék buszon nagy fát :)

Nem nagyon ismerek olyan férfit, akit szeret karácsonyi dekorációval foglalkozni meg díszeket vásárolni.

Nálunk én dekoráltam a lakásban, férjem az udvaron tette fel a fényeket.

Szerintem ne idegeskedj ezen. Te majd szépen díszítesz. Attól, hogy ő nem akar díszíteni, még lehet szép az ünnep és tölthetitek együtt! Nem ez a lényeg, hogy ki díszíti fel a fát.

2014. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Egy csúcsdíszért nehogy már elrágasd a férjedet. :) Szerintem egyedül is meg tudod venni.

A férfi dolga, hogy befaragja a fát a tartóba.

Ha nem akar díszítgetni, akkor nem akar. Nem ettől lesz jó vagy rossz az ünnep.

De ha ilyenekkel cseszegeted, akkor biztosan nem lesz nyugodt, meghitt karácsonyotok.

2014. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Én is szarok mindenre, de legalább megdicsérem!

Apropó nem xar, hanem szar! Miért nehéz leírni?

2014. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!