Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt férfiak akik NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt férfiak akik NEM lépnek félre soha?

Figyelt kérdés
Van konkrét oka a szerelmen kívűl?
2014. dec. 14. 21:54
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm.van mèg remény :)
2014. dec. 15. 13:23
 42/45 anonim ***** válasza:
80%
És még kecsegtetnélek valamivel, kérdező. A férfiak húzzák egymást morálisan. Nekem 3 baráti köröm van, és senki se ilyen féreg, hogy csalja a párját, ellenben azt látom hogy bizonyos körökben pedig "lúzer" aki nem teszi, mert mindenki teszi. Úgyhogy csak normális helyekre kell járni, normális emberekkel ismerkedni.
2014. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

Olyan férfi, aki nem lép félre csupán a mesében létezik.

Vagy ott se.

2014. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Sajnos az párom olyan baráti körrel rendelkezik ahol mindenki csalja,vagy csalta már meg a párját,és én is kezdtem azt gondolni,hogy mindenki ezt teszi.
2014. dec. 15. 16:41
 45/45 anonim ***** válasza:

Igen. Ezt lehet annak tudnák be mások, hogy még fiatal vagyok és a kapcsolatom is csak pár éve tart. Nos, igaz hogy több éves kapcsolat, de a vége felé közelít és azt hiszem nemsokára vége lesz. Mégsem léptem félre sosem.


És nem is tenném ezt meg, házasság alatt sem. Elhatározás kérdése az egész. Úgy döntök, hogy tisztességes maradok és az is leszek, akármilyen szemétséget is követnek el ellenem. Akár az is, akit a legjobban szeretek.


Lehet mások hülyének néznének ezért és azt mondanák, hogy nincs értelme, meg egy élet van, stb. Hát lehet, hogy egy élet van, de én azt tisztességesen akarom élni, akármennyire is szenvednék

2014. dec. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!