Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt férfiak akik NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt férfiak akik NEM lépnek félre soha?

Figyelt kérdés
Van konkrét oka a szerelmen kívűl?
2014. dec. 14. 21:54
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
76%
"Látom megy a lepontozás " -én látom, pontozol lefele.. mi a baj, ezüstpatak?
2014. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
7%
nincs baj :-) én már csak szórakozni tudok itt egyeseken
2014. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Én pl. sosem tudnék félrelépni. Ahhoz már KÉT nő kéne akinek tetszem, ez pedig statisztikailag lehetetlen. :-)
2014. dec. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
34%
Kedves 75 százalékos, díjazom az őszinteségedet! de ilyen hozzáállással biztos sikerülne találnod legalább kettőt :-)
2014. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
84%

Bizonyára nagyon illúzióromboló lehet amit most írok.

Az igazi szeretetből adódhat hűség, de a hűség még önmagában nem hordozza a szeretetet.(Szerintem.)Azt érzékelem többnyire nőknél , hogy sokan nagyon ragaszkodnak a hűséghez (ők maguk talán hűségesek is maradnak) mégis úgy érzem, hogy hiányzik belőlük az igazi szeretet, az igazi odaadás.Sokan az erős ragaszkodást, kötődést , hűséget összetévesztik a szeretettel.Szerintem többnyire ezen nők közül kerül ki a legtöbb akik nem nagyon tudják megbocsájtani a megcsalást.Szokatlan megközelítésnek tűnhet, de szerintem érdemes ezen kicsit elgondolkozni, kicsit mélyebbre ásni a megcsalás témájában.

Félreértés ne essék , nem a "megcsalók" pártját fogom , hanem úgy érzem , hogy érdemes lenne a megcsalásokat, és a hűséget is kicsit más szemszögből is megvizsgálni.Azért , hogy kicsit jobban megismerjük magunkat , és a másikat is.

Azt is érdemes lenne figyelembe venni, hogy nem mindig csak a feltűnő látványos , kézzelfogható dolgoknak van súlyuk, mint pl. a félrelépésnek.A hallgatás , a gyávaság, a mindenáron megfelelés egy eszméhez ami többnyire nem a szívünk mélyéről jön, legalább lehet annyira káros , és romboló, mint a "kézzel fogható" , látható "aljasságok".

2014. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
18%

Ezustpatak: maximalisan egyetertek pedig 30-as korosztaly vagyok:-))A masik visszatarto ero egyebkent a gyavasag,de kb.mindent felvonultattal, vitatkozni nem is tudok:-)))


Ebben a kategoriaban engem is mindig lepontoznak mert itt soha senki nem csal meg senkit, csak az ismerosei ismeroserol hallotta h szeretot tart, meg az a szomszed volt, meg ugye a folyton megcsalt kategoria.

2014. dec. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Oka ? ja igen sose volt b nőm így félre se léptem.


25 F

2014. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
1%
Vannak hűséges férjek is. De csak azért mert vagy rém undokok, vagy elbalf.szkodják a lehetőséget.
2014. dec. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
93%

Én sem léptem félre még soha mert ha valaki kapcsolatban van akkor az úgy fer szerintem.Nem tudnék ilyen fájdalmat okozni egy nőnek sem, hiába hogy mondjuk engem már csaltak meg.Vannak hűséges férfiak ne add fel.

Konkrét oka a szerelmen kivül ? lelkiismeret,emberség, gerincesség, elvek,szeretet...sorolhatnám

2014. dec. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
16%

Fiatalon, 33 évesen könnyű azt mondani, hogy én soha nem fogok megcsalni senkit.

10-15 év múlva akaratlanul is beléd csaphat a villám, tökéletes házasságban, tökéletes férjjel is előfordulhat.

Mint nálunk.Az ok? hogy szerelmes lett...

2014. dec. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!