Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt férfiak akik NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt férfiak akik NEM lépnek félre soha?

Figyelt kérdés
Van konkrét oka a szerelmen kívűl?
2014. dec. 14. 21:54
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
87%

"Az ok? hogy szerelmes lett..."


Ha valóban az lett volna, akkor kilép a veled való házasságból, mielőtt félrek....

Hogy miért?

Mert mégis milyen szerelem az, ahol az újdonsült szerelmemet hazudozásra, titkolózásra, megalázó szerepbe kényszerítem? Semmilyen. Ráadásul gerince sem volt.


Egyébként felettébb szánalmas, hogy bizonygatni kell, hogy valaki ép, normális ember!

Az összes itteni sérült szerint, ha valaki nem csal, az csak:

-hülye,

-bűnronda (senkinek nem kellő),

-gyáva papucs lehet.


És olyan ember még véletlenül sem, aki megálljt tud parancsolni az ösztöneinek és nem csak azért, mert "szerelmes", hanem mert egyszerűen tisztességes.

2014. dec. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
45%
"31"- nem egy emberrel találkoztam aki azzal hirdeti magát, hogy tisztességes , mert nem csalja meg a párját.Miközben elképesztő, hogy mit művelnek a párjukkal.Nem azt állítom, hogy mindegyik hűséges ember ilyen lenne, viszont mielőtt bármelyik "félrelépőt"tisztességtelennek kiáltanánk ki, meg kéne vizsgálni a "tisztességes áldozatot is". Ez így lenne TISZTESSÉGES.
2014. dec. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
90%

Van. Soha egyetlen egy kapcsolatomban sem léptem félre, és nem is fogok. Ma már nős vagyok, 11 éve élek a feleségemmel.

Nem csak a szerelem az oka. Sőt, azt hiszem a szerelem az idővel el is múlik...nem olyan lánggal ég, nem olyan, mint az elején, így nem ez lesz a hűség mérvadója. A hűséghez szerintem fontos a másik tisztelete, szeretete, megbecsülése...de legalább annyira fontos az is, hogy milyen az én jellemem. 32/F

2014. dec. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
55%
Ezüstpatak már csak tudja....
2014. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
86%

#32


Butaság, amit összehordasz.


Az tény, hogy a hűség önmagában nem jelenti azt, hogy valaki tisztességes. Ahhoz több kell.


Máshogy fogalmazva: nem minden hűséges ember tisztességes, de minden hűtlen tisztességtelen.


És nem, bárhogy csűröd-csavarod, NEM MENT FEL AZ, hogy a másik (a megcsalt, "megcsalalndó") fél milyen!


Tudod, hogy miért?

Mert azzal, hogy lealacsonyodsz (más módon), te is ugyanolyan mocsokká válsz.


Bármilyen barom lenne a párom, nem érezném magam attól boldogabbnak, ha én is ugyanolyan mocsokként bánnék vele!

Nem tudnék tükörbe nézni.

2014. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
94%
Elég szomorú, hogy egyesek lúzerségnek tartják, ha egy férfi hűséges. Én 32 éves vagyok, nős, és nem csaltam meg soha a feleségem. Lett volna rá lehetőségem. Nem azért nem csábultam el, mert balf**z vagyok, hanem nekem még jelent valamit az a szó, hogy hűség, meg házasság. Nekem az nem csak egy papír. Azt végképp nem értem, miért kell valakit leszólni azért, mert mondjuk 33 éves, és szereti annyira a feleségét, hogy nem tervez félremenni. 33 évesen az ember már felnőtt, úgyhogy nem kell úgy lekezelni, mint egy 14 éves szerelmes kamaszt, csak mert egyesek már betöltötték az ötvenet, és kellőképp kiégtek. Sz*r lehet, de ne azzal vígasztalgassák magukat, hogy majd biztos másokból is kikopik a gerinc!
2014. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek a 36-ossal, aki azt írja hogy mindenki félrelép előbb-utóbb, az max magának keres mentséget ha már gerince nincs.
2014. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
20%

„35” - Talán mégis csak érdemes lenne egy kicsit tükörbe nézned.Lehet meglátnád mit csinálsz. Te nagyon dühös vagy.Megbántottalak valamivel? Azt mondod „Butaság, amit összehordasz.”

Ha dühöd lecsillapodik és újból átolvasod amit írtam , érzékelni fogod, hogy még véletlenül sem a „ FELMENTÉS” ről beszéltem itt. Semmi ilyet nem sugalltam, hogy ha valaki „más módon” lealacsonyodik az felmenti őt a saját hülyeségétől. Ha Te megközelítéseddel élnék akkor most azt is mondhatnám, hogy a dühöd nem ment fel azért mert itt „butaságot hordasz össze”. Nem mondom ezt mert érződik a leírt szavaidon , hogy valakire nagyon dühös vagy.Feltételezem, hogy valójában nem rám vagy igazán dühös, hacsak azért nem mert valamilyen érzékeny pontodat érintettem , akaratomon kívül.

Egyszerűen azt érzékeltettem, hogy miután a sértett csalódott dühös ember , kidühöngte , kifröcsögte magát, érdemes lenne , gondolkozni is. Érdemes lenne a” megcsalónak „ és a „megcsaltnak” is elgondolkozni, hogyan és miért is jutottak el idáig. Csak ennyi.

2014. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.


És az okát is elmondom: mi a francnak? Egy dugásért kockáztassam a feleségem, a gyerekem, az életem, mindent? Ez megéri? Ahogy Travolta mondta a tükörnek a Ponyvaregényben, amikor kísértésbe esett: hazamész, kivered és ennyi. (bár akinek felesége van, még ezt se kell)

2014. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Igen van.

21 éve vagyok házas, SOHA nem mentem félre. Van egy gyönyörű lányunk is. Ha ettől engem valaki balféknek tart, hát legyen. Attól függetlenül még boldog ember vagyok tiszta lelkiismerettel.

43 éves boldog családapa és férj

2014. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!