Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mit tegyek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek vagy ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A férjem 26éves az apja meg halt neki 12éves korában az anyja nevelte fel egyedül és egyedüli gyerek.

Az apja amíg élt folyton döntésképtelen volt az anyja és a felesége között és valahányszor összevesztek a feleségével meg verte őt. Sokszor ívott a férjem apja majd lebénult és meghalt.

A próbléma az hogy a férjem szereti az apját és ugyan olyan amit mesélt az apjáról ő detto. És sajnos nem veszi észre ti mit tennétek? Mit kéne tennem hogy észre vegye és megváltozzon és azért mert ő férfi nem uralkodhat nőn és nem terorizálhat bántalmazhat és ha ő mérges akkor ribizlizheti a másikat és lehordhatja mindenek de vissza fele meg semmi amit ő elvár tőlem vissza fele nem kapom ő tőle. Piára mindig van pénze de amire kéne sosincs. Ha meg én vágyok valamire azt lebagatelizálja le minősíti csak mert neki más az érdeklődése ami engem érdekel azt őt nem érdekli és mondjak le rola de ő nem mondd le arrol hogy más elete legyen hanem amióta együtt vagyunk azért küzd hogy ugyan olyan élete lehessen ami az anyja mellett meg volt de nem érti meg én nem az anyja vagyok és közös élet nem arról szól hogy régi élet megtartása hanem közös új élet erről kéne szólnia.



2014. dec. 12. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen :(
2014. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
menekülj!sosem fog megváltozni és sosem fog igazán tisztelni.a vége az lesz,hogy majd összever,ha még eddig nem tette meg.ennek sosem lesz vége,csak ha te elhagyod.gyereketek van?
2014. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Értsd már meg, hogy a férjed nem a példaképek miatt olyan, amilyen, hanem azért, mert ő is olyan!

Soha a büdös életben nem fogod tudni az ilyen embert megváltoztatni, de ha szenvedni akarsz, akkor maradj csak mellette.

2014. dec. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna..persze par evvel ezelott. Nem ,nem fog valtozni. surgossen lepjel ki a kapcsolatbol.En is ezt tettem,es legjobb dontese volt. Nalam annyi gond volt,hogy osszekoltozesig tudott szineszkedni,aztan bujt csak ki a szog zsakbol. De azota is kidobja mindenki,mert sokaig nem tud jatszani.
2014. dec. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Férfiból vagyok. hagyd ott a francba. Vagy te is addig akarsz várni, amíg jól bepiálva hazamegy, és székkel simogatja az arcodat?
2014. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Gondolom, Te már mondtad neki ezeket (rossz a példaképe, ugyanazt csinálja, mint az apja, stb.), és nem jutott el az elméjébe!

Ha megver, és lelkileg terrorizál, az bűncselekmény: nyugodtan járj el ennek megfelelően, majd a bíró felvilágosítja ugyanerről, azután pedig a pártfogó felügyelője.

Ha szerencséje van, terápiára is kötelezik, és akkor a terapeuta is felvilágosítja.

2014. dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egy dolgot tehetsz érte: ezeket elmondod neki őszintén, és otthagyod. Ez az utolsó esélye, hogy a saját életét (esetleg) rendbe tegye. Amíg mellette maradsz és tűrsz, ronggyá beszélheted a szád, nem érti meg, mert ahányszor csak hazamegy ott vagy főztél, mostál, mindent megcsináltál a nagy semmiért.

Ha házvezető nője lenne, az eltűrné, hogy ne fizesse ki? Maradna hónapokig? Ugye nem?

https://www.youtube.com/watch?v=DkmuUItEs40

2014. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!