Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mit tegyek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek vagy ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A férjem 26éves az apja meg halt neki 12éves korában az anyja nevelte fel egyedül és egyedüli gyerek.

Az apja amíg élt folyton döntésképtelen volt az anyja és a felesége között és valahányszor összevesztek a feleségével meg verte őt. Sokszor ívott a férjem apja majd lebénult és meghalt.

A próbléma az hogy a férjem szereti az apját és ugyan olyan amit mesélt az apjáról ő detto. És sajnos nem veszi észre ti mit tennétek? Mit kéne tennem hogy észre vegye és megváltozzon és azért mert ő férfi nem uralkodhat nőn és nem terorizálhat bántalmazhat és ha ő mérges akkor ribizlizheti a másikat és lehordhatja mindenek de vissza fele meg semmi amit ő elvár tőlem vissza fele nem kapom ő tőle. Piára mindig van pénze de amire kéne sosincs. Ha meg én vágyok valamire azt lebagatelizálja le minősíti csak mert neki más az érdeklődése ami engem érdekel azt őt nem érdekli és mondjak le rola de ő nem mondd le arrol hogy más elete legyen hanem amióta együtt vagyunk azért küzd hogy ugyan olyan élete lehessen ami az anyja mellett meg volt de nem érti meg én nem az anyja vagyok és közös élet nem arról szól hogy régi élet megtartása hanem közös új élet erről kéne szólnia.



2014. dec. 12. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én szépen otthagynám.

Ha szeretsz szenvedni és mazochista hajlamaid vannak, akkor persze maradj mellette.

2014. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nem lehetne valahogyan valamilyen modszerrel rá ébreszteni arra hogy ő pont olyan mint az apja és hogy mért szeret halála után is olyan embert aki ivot és bántalmazta az anyját hogy ez rossz.
2014. dec. 12. 21:42
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

El kell keserítselek egy ennyi idős embert nem lehet megváltoztatni. Mindig ilyen marad. Esetleg ideig-óráig valamivel jobb lesz, de aztán visszatér az eredeti "opcióra".

Mielőtt összeházasodtatok nem volt ilyen?

2014. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos neki az apja lett a példaképe. Akkor sem tudod megfosztani ettől, ha feltámasztod és ő mondja el neki, hogy milyen szemát volt.
2014. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem.

Házasság előtt alkalmazkodott hozzám harcolt értem amikor el akartam őt hagyni mert sértödékeny túl érzékeny volt férfi létére de sosem bántott akkoriban még.

Még az alkoholról is lemondott értem amikor mondtam neki nagyon zavar hogy minden nap iszik.

Házasság után viszont meg változott ha dühös lett rám meg vert és gyakran iszik és meg engedi magának az egyoldalúságot önmagát helyezi elő térbe nem engem nem ismeri az egyenlőséget nem tudja mi az hogy család de ha tudja mért nem viselkedik úgy mások elött mért járat le össze kéne tartani és nem lejáratni.

2014. dec. 12. 21:47
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Na akkor, fussunk neki!



"Házasság előtt alkalmazkodott hozzám harcolt értem amikor el akartam őt hagyni mert sértödékeny túl érzékeny volt férfi létére."


Nem érted harcolt, hanem az egója nem engedte, hogy lelépj.

A sértődékenység nem pozitív tulajdonság.


" de sosem bántott akkoriban még"


Micsoda úriember, le a kalappal.

Meg is hatódtam eme nemes gesztuson, hogy nem bánt.


"Még az alkoholról is lemondott értem amikor mondtam neki nagyon zavar hogy minden nap iszik."


Szóval még alkesz is a drága.

Miért jössz össze egy szenvedélybeteggel?


"Házasság után viszont meg változott ha dühös lett rám meg vert és gyakran iszik és meg engedi magának az egyoldalúságot önmagát helyezi elő térbe nem engem nem ismeri az egyenlőséget nem tudja mi az hogy család de ha tudja mért nem viselkedik úgy mások elött mért járat le össze kéne tartani és nem lejáratni."


Nem, nem a házasság után változott meg, előtte próbált jobb színbe feltűnni, a házasság után már csak azt folytatta, ami igazából a vérében van, amilyen valójában ő is.


********


De amíg vannak ilyen naiv, buta, hiszékeny, megaláztatásokat elviselő nők, addig az ilyen utolsó szemét alakoknak is lesz párjuk.

2014. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azért jöttem össze vele mert nem hittem volna hogy szenvedély beteg.

Azt hangoztata a házasság elött hogy napi egy sőr az nem sok és hogy ezt szokta meg az anyja mellett aki ezt hagyta neki aki mai napig mindig tart alkoholt.

És házasság elött a napi egy sőrről is lemondott de mamár nem mond le róla.

2014. dec. 12. 22:03
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ebben nőtt fel, ezt tanulta, ki se lehet "verni belőle".

menthetetlen ez a ember.

2014. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igaza van az előttem szólónak. Nem azért "változott meg" mert te kérted, hanem azért mert nem akart elveszíteni, tudta, hogy a kapcsolatból akármikor kiléphetsz és otthagyhatod. Aztán összeházasodtatok és ő felkerült a trónra és azt hiszi, hogy onnan semmivel nem lehet őt lelökni, vagyis nem fogod elhagyni, mert már házasok vagytok. Vagyis az esküvővel véget ért az udvarlási szakasz és most már fordult a kocka és az ő kezében van a kapcsolatotok, most már nem tudod őt olyan egyszerűen elhagyni. Ő fix az életedben és olyan, hogy válás nem létezik, mert te már az övé vagy végérvényesen.

Sajnálom. Így kezdődnek a családon belüli erőszakról szóló történetek is.

Házasság előtt angyal volt házasság után meg ördög lett.

2014. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor 0 esély arra hogy felvilágosítsa bárki is hogy rossz példaképe van és hogy teljesen olyan mint az apja és az helytelen?
2014. dec. 12. 22:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!