Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem megmondja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem megmondja?

Figyelt kérdés

Szoval a lenyeg roviden, hogy nem en vagyok a vilag legjobb felesege, marmint ami a hazimunkat illeti. Viszont termeszetesen bepakolok a mosogatogepbe es elinditom, uritem, kimosok, eltakaritgatok de ugye nem viszem tulzasba.


A ferjem olyanokat csinal, h pl: leall a mosogep, odall melle es kozli velem, h leallt es nez ram azt sugallva, h vegyem ki de ott all mellette mint valami szobor.Odamegyek, megcsinalom,kiveszem, nem gond....


Leall a mosogatogep, kinyitja ramnez es megszolal:


A gep leallt ki kene pakolni belole (ismetelten, ott all kozvetlenul a gep mellett. Addig all ott szotlanul amig oda nem megyek es ki nem pakolom.


Ok, bepakolok a mosigepbe.Nezi egy fotelbol h melyik tanyer hova kerul, meg az evoszeszkozok fejjel lefele allnak e benne es akkor instrual a fotelbol, h ez igy es ugy nem lesz jo. Ilyenkor kibuggyan belolem a rohoges, mondvan ez egy elmebeteg, de nem mondok semmit.


Reakcio: Neked minden csak egy vicc, ugye?


En meg: Nem dehogy, nem rohogtem tudom h ezek fontos dolgok ( belul fetrengek a rohogestol)


Szoval a kerdes az, hogy ezt csak en fujom fel es ez igy nromalis minden haztartasban, es en vagyok rosszul bekotve?


Szoval csak szerintem fura h o nem csinalja meg ha mar ott van mellette?Utana mindig felsorolja h mennyi mindent csinalt es meg rohogve mondom, h hahahaha ez nem verseny:-))))))



2014. dec. 7. 15:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
57%
Úgy nézem, a te férjed az enyémnek szöges ellentéte. Én itthon vagyok a babával, bőven van időm mindent megcsinálni, meg is csinálnám, de nem nagyon hagyja. Ha lejár a mosógép és mennék teregetni, ő már ott van, szedi ki a ruhákat, hogy majd ő megcsinálja. Az előbb vittem a cumisüveget a mosogatóhoz, hogy elmossam, erre ott áll és várja, hogy adjam oda neki elmosni. Engem ez kicsit idegesít, de most elolvasva a soraidat, inkább örülök neki, hogy ilyen. Én biztos nem tudnám elviselni, hogy így beszéljen velem, főleg nem nevetni rajta, de ha téged nem zavar...
2014. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet am mindenkinek perfekt ferje.....Kedves utolso. Attol hogy dicsekedsz, masnak nem lesz jobb, sot fajni fog, hogy o ennyit nem kap...
2014. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
47%
Nézd, én erre azt tudom mondani, hogy mindenki számára adott a szabad párválasztás lehetősége, ha nem tetszik, hogy a fotelben terpeszkedik, amíg te a konyhát suvickolod, lehet keresni másikat. De látod, van, aki csak röhög azon, ha a férje dirigál neki. Én biztos nem tudnám ilyen vidáman tűrni, de soha nem is merült fel ilyen a kapcsolatunkban. Ez nem dicsekvés, hanem egyszerű tényközlés.
2014. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
52%
Fél oldalon keresztül dicsekedtél vele. Pedig elég lett volna 1 mondat is. Én is tudnék ódákat zengeni, de Kérdezőn ez nem fog segíteni, sőt.
2014. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
59%

"Attol hogy dicsekedsz, masnak nem lesz jobb, sot fajni fog, "


Igazából csak neked fáj. De ott a gyógyír, a piros kéz. Meg hogy privátban szidhatod, akinek jobb mint neked. Egy utolsó szrházi, szánalmas rbanc vagy.De megérdemled a sorsod. Puszi.

2014. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
56%
35: pfff, szép vagy, mondhatom. Nekem is szúrja a szememet, ez a jaj tökéletes férjem van dolgot, amit itt előadsz. Egy mondatban elég lett volna leírni, erre itt áradozol róla. Képzeld az enyém is ilyen, mégse verem a mellemet.
2014. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
74%
Vicces, hogy az öntudatos nők oldalakon keresztül háborognak, hogy a férfinak nem tetszik, hogy ő végzi a háztartási munka oroszlánrészét:D:D:D Szerintem nemtől függetlenül ez mindenkinek belső igénye kellene, hogy legyen. Ha valaki nem takarítós, az nem halálos bűn, de azért büszkélkedni sem kellene vele. Én sem szeretem, mikor valaki úgy áll a munkához, hogy más is hozzáférjen. Nem sok tiszteletet ébreszt bennem az a férfi vagy nő, aki lusta rendben tartani a környezetét. A férj lehet nem mindenki számára a legkellemesebb módot választotta, hogy felhívja a figyelmet a neje hiányosságaira, de teljesen érthető, hogy nem vállal mindent önként és dalolva a nyakába, miközben a felesége ugyanúgy ráérne elvégezni a rá eső részt. Persze lenne más lehetősége, mondjuk elválhat, ha úgy érzi, rosszul választott párt.. Még mielőtt félreértés esnék, én sem vagyok takarítós fajta, a párom többet takarít nálam, de én nem is röhögném ki, ha ő jelezné, hogy ez zavarja. Az viszont nem lehet véletlen, ha valaki csak "takarítós" pasikat fog ki: statisztikailag szinte lehetetlen, valószínűbb, hogy a nő még annyira sem szeret a házimunkához fogni, mint egy lusta férfi. Én nem gyakoris kérdéseket tennék fel, ha a férjem óvodásként próbálna rávezetni a ház körüli kötelezettségekre, hanem inkább elgondolkodnék rajta, vajon miért is az a benyomása rólam, hogy egy önállótlan, munkakerülő kölyök vagyok, akit fel kell világosítani a házimunka működéséről. Egyébként kérdésedre válaszolva, nem, nem normális, amit a férj csinál, és az sem, amit a feleség. A férj viselkedése viszont egy reakció egy olyan problémára, amilyet korábban nem kellett megoldania, úgyhogy nincs bevett módszere a dologra. Naná, hogy nem verseny a házimunka, engem sem zavar, ha valaki más csinálja meg helyettem, amit nekem nincs kedvem.. de azt hiszem, elég nyomatékosan a tudtodra adta, hogy őt zavarja. A te döntésed, ha nem vagy hajlandó változtatni érte a hozzáállásodon, viszont egy idő után neki is elege lesz abból, hogy csak vár a csodára, te pedig kiröhögöd, ha igazságosabb munkamegosztást akar. Gondolom a házasságotok nem úgy kezdődött, hogy állt a mosogatógép mellett, hogy pakolj: megcsinálta ő magától, csak aztán rájött, hogy benned egyáltalán nincs igény rá, hogy máskor te vedd le a munkát az ő válláról.
2014. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a hozzaszolasokat, haaat kedves utolso nehany dologban nagyon igazad van de en ezt siman vallalom. Azok a ferfiak akikkel eddig jartam (most konkretan a ket ferjemre gondolok) a sajat mufajukban ugyanugy vegletek mint mondjuk en:-)


Szoval itt nem arrol van szo, h mondjuk a ferj horribile dictu megker h porszivozzak ki (hozzateszem magamtol is meg sinalom) hanem arrol, h utana leellenorzi.Minden egyes ponton vegigmegy, es en ugye sosem teszek tonkre pokhalokat, mert nekem sem esne jol ha valaki szetbarmolna a hazam. A pok nem tehet arrol, h csunya, most csak ezert nem fogom kivagni a halojaval egyutt a lakasbol:-))))


Mondjuk egyebkent is csak ket pokhalo van az egesz lakasban amiben negy szoba van, szoval elhanyagolhato:-))) Persze lehetnek szorgalmasabb, de egy faraszto nap utan egyszeruen nincs kedvem porszivozgatni meg port torolni foleg ugy nem, h a lakas szo szerint ragyog.


Ezer es egy milliard dolgom van takaritason kivul, marketingterv kidolgozas, en altalaban hazaviszem a munkam, sot vannak hataridok amikhez muszaj tartanom magam.


Szerintem ha mar valaki ott van a mosogatogep mellett akkor igazan kipakolhat belole,de ez nyilvan csak en vagyok:-))Viszont h valami jot is mondjak magamrol, barmikor sutok barmit, marmint ha este 11 kor szeretne egy mondjuk es Esterhazy tortat es van itthon alapanyag akkor megcsinalom mert imadok sutni:-)


Mindenki masban jo, mindenkit mas nyugtat meg, masban eli ki magat, mas motivalja es mas teszi boldogga.A ferjem osszes hazassaga valamiert gallyra ment pedig pont olyan nokkel elt egyutt akik mostak foztek takaritottak keres nelkul, sot konkretan a ferjemnek is megmondtak h mit es hova tegyen:-))


En nem szolok ra semmiert, mert a vilagon van sokkal fontosabb dolog is annal, h mondjuk a zoknija a lakas kozepen van, vagy annal h mondjuk a miert a keseknel van a kanal.


Van amikor nincs idom ruhakat hajtogatni, mert hataridos kesesben vagyok es akkor otthagyom oket az agyon, mindegyik sima, csak ossze kell hajtogatni, nem kell hozza tehetseg megis vegigmorogja a napot, h "


Oooo a felesegem nem gondoskodik rolam, meg hajtogatnom is nekem kell"


Mivaaaan?Ezmijez??Vilagdrama a kobon, komolyan ettol lesz valaki jo feleseg?Ha ez a jo feleseg merceje, akkor en egetnivaloan rossz feleseg vagyok:-)))

2014. dec. 8. 14:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!