Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem megmondja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem megmondja?

Figyelt kérdés

Szoval a lenyeg roviden, hogy nem en vagyok a vilag legjobb felesege, marmint ami a hazimunkat illeti. Viszont termeszetesen bepakolok a mosogatogepbe es elinditom, uritem, kimosok, eltakaritgatok de ugye nem viszem tulzasba.


A ferjem olyanokat csinal, h pl: leall a mosogep, odall melle es kozli velem, h leallt es nez ram azt sugallva, h vegyem ki de ott all mellette mint valami szobor.Odamegyek, megcsinalom,kiveszem, nem gond....


Leall a mosogatogep, kinyitja ramnez es megszolal:


A gep leallt ki kene pakolni belole (ismetelten, ott all kozvetlenul a gep mellett. Addig all ott szotlanul amig oda nem megyek es ki nem pakolom.


Ok, bepakolok a mosigepbe.Nezi egy fotelbol h melyik tanyer hova kerul, meg az evoszeszkozok fejjel lefele allnak e benne es akkor instrual a fotelbol, h ez igy es ugy nem lesz jo. Ilyenkor kibuggyan belolem a rohoges, mondvan ez egy elmebeteg, de nem mondok semmit.


Reakcio: Neked minden csak egy vicc, ugye?


En meg: Nem dehogy, nem rohogtem tudom h ezek fontos dolgok ( belul fetrengek a rohogestol)


Szoval a kerdes az, hogy ezt csak en fujom fel es ez igy nromalis minden haztartasban, es en vagyok rosszul bekotve?


Szoval csak szerintem fura h o nem csinalja meg ha mar ott van mellette?Utana mindig felsorolja h mennyi mindent csinalt es meg rohogve mondom, h hahahaha ez nem verseny:-))))))



2014. dec. 7. 15:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%

Neki mondtad már, hogy meg is csinálhatná, ha már ott áll a bunkózás helyett?


Egyébként nyilván célszerű lenne nagyjából azonos részt kivenni a házi munkából, de ezt sok minden befolyásolhatja.

2014. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
59%
Az, amit ő csinál, az házimunka? Mindketten dolgoztok és elvégzitek a rátok eső házimunkát mellette? Mert akkor igen, fura, kb. mintha egy óvodás gyereket akarna rávezetni a helyes viselkedésre. Egyébként pedig ha ő jóval többet dolgozik, mint te, akkor érthető, hogy zavarja, mert neki sem hobbi a házimunka.
2014. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
18%
Mivel tudom kivagy! Tudom, hogy milyen kommenteket írsz! Ezért megkérdezem miért kellett ezt a KAMU kérdést feltenned? Most MELYIK REGEDET használtad?
2014. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
54%
Én is hasonlóan vagyok az ilyen viselkedéssel, nem tudom, hogy röhögjek vagy dühöngjek. Talán felvenném a kesztyűt és versenyt bámulnék vele :D
2014. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
47%
Ez nagyon ovis stílus. Mivel foglalkozik a férjed? Ha beosztott nem lehet hogy őt ba.ogattják a munkahelyén ilyen piszlicsáré dolgokkal és így próbálja megőrizni a tekintélyét? Ha főnök, akkor meg lehet hogy munkahelyi ártalom a kötözködés.
2014. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk hasonló a szitu, csak én nem röhögök, hanem kiosztom. Nem mintha segìtene, de azert nem hagyom magam. Szerencsére nem áll a párom a mosógép mellé, de én tuti nem pakolnám ki ha ilyeneket csinálna, csak azért sem! Várd meg mìg gyereketek lesz! Nekünk a legdurvább az volt, amikor a gyerek sérülésveszélyben volt, az apja ott állt tőle 2 lépésre, és onnan ordította nekem a nappali másik végébe, hogy nem látom mit csinál a gyerek? , azonnal menjek! Sprintelés közben felháborodva rivalltam rá, hogy ba..er, ott állsz mellette te nem tudsz segíteni? Semmit nem mondott. Vannak ilyen észosztósok. Ma is elmondta nekem, hogy mi mindent csinálhatnék, amíg a gyerek wc-n van. Pedig takarítottam, csak ő másik 4 dolgot sorolt fel. Mert ha ő osztja be a tennivalóimat az biztosan jobb. Katasztrófa ez, nem vicces.
2014. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
80%
Én hagynám, hadd rohadjon meg a mosógép mellett.
2014. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
58%
Az a lényeg, hogy a házasfelek tudjanak humorral hozzáállni a másik hibáihoz és gyengeségeihez.
2014. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

3-as Szerintem te keversz valakivel a kerdes nem kamu, es legyszi ird ki a nevem/regem nem fogom jelenteni:-))


Csakmert en is kivancsi vagyok leven egy regem van:-))


Szoval hallgatlak:-))

2014. dec. 7. 15:40
 10/38 anonim ***** válasza:
68%

" h pl: leall a mosogep, odall melle es kozli velem, h leallt es nez ram azt sugallva, h vegyem ki de ott all mellette mint valami szobor.Odamegyek, megcsinalom,kiveszem, nem gond.... "


legközelebb add a kezébe a ruháskosarat és ülj le tévézni!

2014. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!