Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem teljesen elhanyagol....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem teljesen elhanyagol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan szinten lefoglalja a munkahelye és az ottani feladatok hogy alig jut ideje rám és a gyerekekre. Hétvégeken is van hogy melózik. Ha nem akkor pedig pihen mert ő fáradt....és én ezt megértem nem is cseszegetem vele, de lassan ennek rossz vége lesz...10 éve tűröm ezt...Szex van közöttünk...talán már csak az az egy ami működik...én szeretem, de sokszor úgy látom hogy a terhére vagyunk..El vagyok kenődve nagyon....
2014. nov. 24. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Szoktál erről beszélgetni vele? Ha már 10 éve megy, csak megbeszéltétek, nem? Szerinte mi a megoldás?
2014. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Ujra kellene szerveznetek a szabadidos tevekenysegeiteket, valamint leulni egy alapos beszelgetesre.
2014. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat beszéltünk róla. Szerinte minden oké. Ő nagyon boldog velem, neki így szuper jó és van hogy ezt el is hiteti velem...mármint hogy nekem is jó.Igazából én nem bírom már...mindig is jobban és többet akartam én vele lenni mint ő velem. ezért is rossz ez. Néha olyan mintha kapóra is jönne neki hogy azt mondhassa: melózom! Nem sokáig bírom már ezt...sajnos :( megfulladok!!!
2014. nov. 24. 12:07
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Te otthon vagy, vagy dolgozol? Mert lehet ha te is kicsit elfoglalnád magad, nem éreznéd ennyire gáznak a helyzetet?
2014. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
51%

Férfiak általában hajlamosak bele kényelmesen a kapcsolatba.

Egy kicsit ha megerezhetné milyen amikor nem vagy jobban ràjönne az értékeidre..

Esetleg ha feltekennyé tennéd egy kicsit....

2014. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%

Igaz. Tedd feltekennyé...

Mondjuk egy hármas szex ahol az idegen férfi megőrülök érted...

2014. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Probalj te is dolgozni, vagy tobbet hazahozni, hogy ne legyen ennyire rakenyszerulve a melora, annyival tobb ideje jutna ratok.
2014. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
Te miért nem jársz el kikapcsolódni? Vegyél fitness, vagy jóga bérletet, vagy bármit, amivel eljárhatsz egy kicsit otthonról. Addig hagyd rá a gyerekeket, ne fogadj el kifogást!
2014. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Fitnessz meg joga berlet, na persze, amikor mar igy is belepusztul szerencsetlen ferj a meloba hogy eltartsa a csaladot, akkor meg pont erre lesz penz...
2014. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Olyan aranyosak vagytok hogy írtatok. Jólesett! :) Sajnos az önértékelésem is a béka feneke alatt...:( Félek hogy már bármilyen kedvesség az egekig repítene....bárkitől
2014. nov. 24. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!