Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem teljesen elhanyagol....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem teljesen elhanyagol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan szinten lefoglalja a munkahelye és az ottani feladatok hogy alig jut ideje rám és a gyerekekre. Hétvégeken is van hogy melózik. Ha nem akkor pedig pihen mert ő fáradt....és én ezt megértem nem is cseszegetem vele, de lassan ennek rossz vége lesz...10 éve tűröm ezt...Szex van közöttünk...talán már csak az az egy ami működik...én szeretem, de sokszor úgy látom hogy a terhére vagyunk..El vagyok kenődve nagyon....
2014. nov. 24. 11:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Dolgozom én is természetesen. Két helyen is. Ő nem azért dolgozik annyit mert annyira szükség lenne rá! Nagyember egy nagy cégnél. Nem teheti meg hogy nem dolgozik. De neki ez az élete...és nem mi sajnos....:(
2014. nov. 24. 17:26
 12/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, én hajszál pontosan uebben a cipőben vagyok annyi különbséggel, h nekem itt egy 5 hós baba is. Patt helyzet, tehetetlen vagyok.
2014. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nálunk kettő gyerek is van :)
2014. nov. 24. 18:16
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
7 és 9-es válaszoló honnan tudod, hogy a férfi bekepusztul a melóba, és kevesebbet dolgozna, ha a nő több pénzt hozna haza?? Hallottál már munka mániás férfiakról? Pl informatikusok totál szerelmesek tudnak lenni a gépünkbe, és bármily hihetetlen, sokszor szívesebben dolgoznak, minthogy a gyerekükkel kiránduljanak. Hány ilyen van, nagyon sok! Nem mindig a nő ám a hibás, mint ahogy te gondolod!!!
2014. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%

Ő nem azért dolgozik annyit mert annyira szükség lenne rá!

Nem teheti meg hogy nem dolgozik.


Ez a két dolog egymásnak ellentmond.Így nem igazán értem pedig ebben lenne egy nagy kérdésre a válasz.

2014. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Bárhol dolgozott mindig a megfelelési kényszer vezette. Ha olyan helyen dolgozna ahol a munkaidő valóban 8 óra és egy perccel sem több ő ott is teperne. És ha kevesebbet hozna haza az is elég lenne. Munkamániás. Igen. Ennyi.

Köszi a válaszokat!

sziasztok

2014. nov. 25. 09:20
 17/22 anonim ***** válasza:

Ertem, akkor bocsanat... Azert gondoltam, mert en ebben a helyzetben vagyok, es nem ertem hogy lehet valakinek fontosabb a munka mint hogy otthon legyen a gyerekeivel.


Azert megyek dolgozni reggel hettol este hetig, mert egy fizetesbol elunk tobb mint harom eve, de elkepzelni se tudtam hogy van olyan aki erre kepes jokedvebol...


30f

2014. nov. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%

Nézd, a helyzet nem rózsás. 1. Át kell gondolnod az életed, és felkészülni arra, hogy esetleg önállóan, egyedül kell majd tovább menned. Nem ideális, de jobb egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, amiben boldogtalan vagy. Mindenkinek joga van esélyt kapni a boldogságra, neked is! Meg kell adnod magadnak az esélyt egy olyan életre, amilyen lehetne. Ha mellette nem tudsz boldog lenni, akkor te is tudod a helyes lépést. Ha egy boldogtalan kapcsolatban maradsz, az a gyerekekre is borzasztó káros hatással van.

2. Le kell ülnöd vele, hogy bár ő szerinte rendben vannak a dolgok, szerinted nincsenek, mert bár ő jól érzi magát, Te nem. Ezt meg kell vele értetned, mert csak Te tudod neki elmondani. Csak Te tudod vele megértetni, hogy fel is fogja. (Ne engedj az érzelmi zsarolásnak, vagy befolyásolásnak. Nincs minden rendben, mert Te nem érzed jól magad.)

3. Lehet, hogy nem fog menni egyedül. Pánikra semmi ok, vannak módszerek, amik tudnak segíteni megoldani ezt az egészet. A terápia például csodákra képes, persze, csak, ha ő is belemegy. Ha nem, egyedül is járhatsz pszichológushoz, mert ha másra nem is jó, az önbecsülésed, önértékelésed kicsit helyrerakja. A harmonikus énképpel pedig könnyeben fogsz tudni megoldásokat találni. Erősebb és kiegyensúlyozottabb leszel tőle. Sok sikert!

2014. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
61%

Az érzelmi elhanyagolás komoly dolog. Egyfajta szeretetmegvonás, ami rád, és a gyerekekre is kimondottan káros. Ebben nem lehet élni. Az, hogy 10 évig csináltad, nem jelenti azt, hogy tovább is kell tűrnöd.

Az önbecsülés visszaszerzése borzasztó fontos, tegyél meg érte mindent, amit csak tudsz. Kérj segítséget a barátaidtól, ismerőseidtől, bárkitől, de helyre kell jönnöd, mert ott van két gyerek, akik nem csak az apjuk miatt szenvednek, hanem az anyukájuk lerombolt önbecsülése miatt is. Segíts nekik, segíts magadnak, és kérj segítséget.

2014. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Küldtem neked egy privát üzenetet.
2014. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!