Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem megmondja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem megmondja?

Figyelt kérdés

Szoval a lenyeg roviden, hogy nem en vagyok a vilag legjobb felesege, marmint ami a hazimunkat illeti. Viszont termeszetesen bepakolok a mosogatogepbe es elinditom, uritem, kimosok, eltakaritgatok de ugye nem viszem tulzasba.


A ferjem olyanokat csinal, h pl: leall a mosogep, odall melle es kozli velem, h leallt es nez ram azt sugallva, h vegyem ki de ott all mellette mint valami szobor.Odamegyek, megcsinalom,kiveszem, nem gond....


Leall a mosogatogep, kinyitja ramnez es megszolal:


A gep leallt ki kene pakolni belole (ismetelten, ott all kozvetlenul a gep mellett. Addig all ott szotlanul amig oda nem megyek es ki nem pakolom.


Ok, bepakolok a mosigepbe.Nezi egy fotelbol h melyik tanyer hova kerul, meg az evoszeszkozok fejjel lefele allnak e benne es akkor instrual a fotelbol, h ez igy es ugy nem lesz jo. Ilyenkor kibuggyan belolem a rohoges, mondvan ez egy elmebeteg, de nem mondok semmit.


Reakcio: Neked minden csak egy vicc, ugye?


En meg: Nem dehogy, nem rohogtem tudom h ezek fontos dolgok ( belul fetrengek a rohogestol)


Szoval a kerdes az, hogy ezt csak en fujom fel es ez igy nromalis minden haztartasban, es en vagyok rosszul bekotve?


Szoval csak szerintem fura h o nem csinalja meg ha mar ott van mellette?Utana mindig felsorolja h mennyi mindent csinalt es meg rohogve mondom, h hahahaha ez nem verseny:-))))))



2014. dec. 7. 15:09
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koesi a valasst megnyugodtam, h ezzel a problemaval nem vagyok egyedul:-))


Teny, h o fonok a munkahelyen de ez max.magyarazat de nem felmentes. Mindketten ugyanannyit dolgozunk, gyerek nincs es teny, h o sokkal tobbet csinal mint en takaritas teren.


Viszont ha barmit is csinal azt mindig hatalmas sohajtasok es csapkodasok, vadaskodo tekintetek kovetik.Azert nem szolok ra, es azert nem vitazom, mert attol csak rosszabb lesz.


Egyszer kifakadtam es elmondtam neki, utana egy oran at azt hallgattam, h o mennyi mindent csinal, ram pedig szolni kell azert h moccanjak meg szoval jobbnak latom hallgatni,hamarabb elmulik.


Egyebkent ez az en hibam is, valahogy mindig ilyen takaritos pasikat fogok ki, az elozo ferjem kb.mindennap nagytakaritott annak ellenere h hazunk ugy nezett ki mint egy muzeum.


Szeretnek vegre egy olyan sracot talalni aki ebbol nem csinal presztiskerdest es akivel valahogy ez a fakaritas dolog egyenloen oszlik el es nem errol szol az elet:-)

2014. dec. 7. 15:46
 12/38 anonim ***** válasza:
60%

De miert nem szolsz be neki?

- Mi van jot allsz magadert?

Nem fog letorni a kiralylany keze , ha hozza er a tanyerokhoz!

2014. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk párom nem parancsolgat, nem szól bele, mit hogyan csinálok. Viszont ha én nem kérem meg, hogy pakoljon ki a mosogatógépből, vagy a mosógépből, akkor ott eheti a fene az egészet :)

Védelmére szóljon, hogyha már egy ideje lófrálok a konyhában, akkor mindig megkérdezi, hogy segíthet-e esetleg valamiben, vagy ha teregetek akkor odajön és segít.

2014. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
22%
Mártírkodó típus? Nem kellene jutalmaznod a hisztit.
2014. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, csak nekem van gondom azzal, hogy a kérdező nő létére nem nagyon végez házimunkát? Nő vagyok én is, de kizárt, hogy a páromra hagyjam, főleg ha csak annyi dolgom lenne, hogy ki és bepakoljak a mosogatógépbe.
2014. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
36%

Mindenkiből akkora rabszolgát csinálnak amekkorát enged magából. Ha a férjed a munka mellé áll, és mered rád, hogy itt valamit kéne dolgozni (1 perces kipakolás, akármekkora főnök, megtehetné ő is), te pedig nevetve, alázattal mindent megcsinálsz, akkor bizony ez lesz a természetes nálatok egy idő után. És te leszel benne a nagyobb hibás. A férj sodródik a könnyebb út felé, te pedig kiszolgálod. Ezután már nem lesz alapod, számonkérni, ha besokallsz. Mert mindenki besokall egy idő után.


Úgyhogy hajrá droid-feleségek, csináljatok meg mindent, csakhogy a konfliktust elkerüljétek, és legyetek rabszolgák. Véletlenül se kommunikáljatok, hogy "drága aranyos férjecském, eddig még csak a zoknidat dobtad a nagyszoba közepére, nem akarod esetleg a mosogatógépet kipakolni? Anyuci 4 órája házimunkázik itthon, picit fáradt..." kb ennyi. De időben kell elkezdeni.

2014. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
54%
Én kb. ráordítanék, hogy akkor csináld te, volt már ilyen. Azóta ha nem tetszik neki valami, pl. szerinte koszos a pohár, elmossa újra, legyen boldog :D
2014. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
44%
Itt nem arról van szó, hogy a feleség mindent megcsinál, hanem pont, hogy alig csinál valamit, a férjnek meg elege van és így próbálja rávenni. Talán ha megcsinálnád magadtól azt, amiben megegyeztetek, hogy a te feladatod, akkor nem kéne cseszegetnie. Én nő vagyok, de én is ki lennék bukva, ha a párom alig lenne hajlandó csinálni valamit és ha megkérem valamire még ő röhögne ki, hogy hát de ott vagy, miért nem csinálod meg te. Meg mi az, hogy ez egy elmebeteg? Mert szólnia kell, amiért annyira szerencsétlen nyomoronc vagy, hogy nem bírod normálisan elpakolni az evőeszközöket? Esküszöm szerintem a kérdező értelmi fogyatékos.
2014. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
47%
18-as: csak annyit írt, hogy nem minta háziasszony, de megcsinálja a dolgokat.
2014. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
77%

"Leall a mosogatogep, kinyitja ramnez es megszolal:

A gep leallt ki kene pakolni belole"

Válaszold ezt: akkor pakolj ki légy szíves, ha már úgyis ott vagy, én most nem érek rá.

2014. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!