Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor és hogyan tudom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan tudom meg emészteni amit a férjem mondott?

Figyelt kérdés

1 hete közölte velem hogy ő többet keres és amit én el költök azt ő keresi meg. Tisztába voltam vele de fájt. Nem kötelezett hogy dolgozzak sőt konfliktus is volt belőle az elején de mára már javult az hogy dolgozom.

Egyébként én 85.000 ft körül keresek ő pedig 400.000ft körül


2014. dec. 2. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom magadtól is tudtad, hogy ő többet keres. Ezen ne akadj már ki.
2014. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel nem volt tisztában azzal, amikor elvett? Mert ha nem felel meg neki a helyzet, akkor talán nem kellett volna.. A konfliktust úgy érted, hogy nem akarta, hogy dolgozz?
2014. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%

"Nem kötelezett hogy dolgozzak"

Tehát te nem dolgoztál, ő tartott el. Lehet, hogy tudat alatt mégsem örült ennek. Ki tudja miért?

2014. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
ne költekezz... csak ami fontos. Karácsonyra sem kell.
2014. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Nem szép dolog, hogy hozzád vágja, hogy többet keres. Ha ő nem engedett dolgozni, nem értem, miért volt most mégis baj, hogy nem annyit keresel, mint ő. Azt se értem, mért most rúg beléd, mikor már dolgozol...

Mostanában elszaladt veled a ló költekezés szintjén? Vettél valamit, ami nagyobb értékű és ő nem igazán akarta? Lehet, hogy gyűlik ez a dolog már benne egy ideje és most borult ki a bili. Az is lehet, hogy máshonnan jött ez a düh, csak rajtad csattant az ostor. Az ilyesmi mindenkivel előfordulhat. Munkahelyen sok a stressz, főnökének ugye nem vághat vissza és te voltál ott, akin kitölthette a mérgét. Ez is előfordulhat.

A minap az én férjem is kiakadt, mert nem volt kitakarítva a mikró (lányom melegítette benne a dobozos tejberízst, és kicsit úgy tűnik, összekakaózta-4.5 éves, kábé ez volt a 3. alkalom, mikor a mikrót egyedül használta. Én meg elfelejtettem megnézni, hogy nem e összekente) Néha az ember apróságokon kiakad. Hát jót veszekedtünk, majd kibékültünk...van ilyen.

2014. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Ferjednek cdak nyugodran szolj be, hogy ez volt az utolso duma tole. Tudta jol h keceset keresel es eleninte nem akarta h dolgozz. Ha ilyen bunko akkor vagj vissza neki. Mert ez gusztustalan tole. Ha kb ennyi a tortenet amit irtal akkor a ferjed volt bunko es nem te!
2014. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Remélem soha nem emészted meg. Azt érezteti veled, hogy a kitartott qrvája vagy. Ne legyél az. Élj meg a saját keresetedböl, ha sokkal -zarabbul is. Ö meg keressen egy (vagy több) másik qrvát.
2014. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Amennyiben többet költesz mint amennyit keresel, akkor a férjednek van igaza!!
2014. dec. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
na fájdalom dijként kerekedj fel és öld bánatod egy kis vásárlásba.Aztán ha pampog mond meg neki úgy sértegessen holnap is elmész vásárolgatni:)Mit foglalkozol vele,amikor elvett akkor is tudta 85 keresel.
2014. dec. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

#8: Ja, majd a férj drága ruhákban, a feleség meg turis cuccokban fog járni? Szerinted rendben van ez?


A házasság vagyonközösség. Nyilván tudta a férjed, hogy jól menő orvos vagy, amikor elvett, és nem fogsz 400 ezret keresni.


A férjed finoman fogalmazva egy nagy tuskó!

Egyáltalán, minek házasodott?

2014. dec. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!