Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hallottatok már olyanról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyanról valaki nemet mondott az esküvőjén?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 13:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Hódi Pamela
2014. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Csak olvastam, hogy a vőlegény viccből nemet mondott, de az anyakönyvvezető nem volt humoránál, így nem folytatta tovább a szertartást, azt hiszem, három hónap múlva lehetett újra próbálkozni.
2014. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Nagymamám mesélte, hogy a faluban volt ilyen, (boronált házasság volt), a pap úgy csinált, mint aki nem hallja..
2014. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Viccnek szánta, ahogy a masodik is említette. Ilyen esetben viszont nem az aa gond, hogy "nincs humora" az anyakönyvvezető ék, hanem az, hogy a torvény szerint be kell fejeznie a szertartást. Kicsit kiborult a menyasszony meg a nasznep a vicces vőlegény miatt. Mondjuk o is meglepődött.....

A masik esetben a menyasszony a fodrász utan eltűnt es az esküvő elott fel órával hívta fel a volegenT, higy meggondolta magat.....

2014. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%
A Barátok Köztben volt nem rég hogy a Bambi lelépett az esküvő előtt, faképnél hagyva a Szabit
2014. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%

Hogyne, láttam is: Oltári nő c. filmen.


Julia Roberts tényleg meglógott az egyik esküvője előtt, de nem az oltár előtt, hanem poár nappal korábban.

2014. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Én hallottam* ennél betegebbet is. Esküvőn, mikor kérdezték a lányt, hogy "akarod-e ...", akkor a volt pasija beszólt hátulról, hogy "ki ne mondd." És a lány nem is mondta ki, hanem elfutott.


*igaz, hogy csak hallottam, de biztosan így volt, mert ketten is mesélték, egymástól függetlenül. Szóval nem olyan nagyvárosi legenda ez....

2014. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ott is voltam, mint meghívott. A kolleganőm mondott nemet, de már előtte is mondta nekünk, hogy nem biztos magában, kettőjükben, sokat rágódott és hiába mondtuk neki, hogy akkor mondja le, nem tette. Csak amikor ott álltunk az anyakönyvvezető előtt és megkérdezték. Habozott, zavarban volt, és csak halkan mondta ki, hogy "nem", majd (mint a filmekben) kiszaladt a teremből.
2014. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem 100%-ig biztos magában, az miért megy el az anyakönyvvezetőhöz? Miért alázza meg a másikat?
2014. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a rohadt exem... Otthagyott 70 ember előtt. Másnap valami olyasmit bőgött a telefonba, hogy összejött pár hónapja egy másik faszival, de nem volt biztos benne ezért nem mondta le az esküvőt. Kösz...
2014. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!