Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hallottatok már olyanról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyanról valaki nemet mondott az esküvőjén?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 13:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve olvastam, hogy Olaszországban a vőlegény mondott nemet. Kérdezte a pap, hogy miért, erre mondta a vőlegény, hogy a menyasszony és az egyik tanú tudja a miértet.

Ssssz..... kellemetlen.

2014. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

Olyat hallottam hogy fogadtak egy üveg piában a vőlegény és a haverjai hogy meri húzni az időt az igen kimondáskor.

Amikor kérdezték ránézett a menyasszonyra....aztán ránézett a násznépre ....akik ott voltak azt mondják óriási csönd ült a teremre.... aztán újra ránézett a menyasszonyra és kimondta az igent. A menyasszony addigra teljesen leizzadt és rossz kedve lett.

2014. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a Mamámmal konkrétan nem ez történt, de hasonló.

A szülei kényszeríteni akarták, hogy egy jómódú férfival házasodjon össze. Kitervelte, és utána meg is valósította ezt a tervet.

A templomba hosszú lépcsőn vezetett fel az út, szépen felmentek, utánuk a násznép. Mikor felért mindenki, lekapta a magassarkút és elrohant...:) Valami barátnőjénél bujdosott sokáig. Utána összeházasodott a Papámmal, és mikor elmentek dolgozni egy helyre a volt vőlegény lett a főnökük. De tudtommal balhé már nem volt utána...:D

2014. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
Én konkrétan tegnap voltam egy ilyen esküvőn tanúként. A vőlegény pár nappal hamarabb tudta meg, hogy a menyasszony amíg jegyben jártak félrelépett az exével. Aztán lezárták a viszonyt, de a vőlegény még így sem tudta lenyelni a dolgot, ezért jól megalázta a csajt az egész násznép előtt. Égett is, mint nagyanyám karácsonyi pulykája..
2014. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%
És akkor mi történt, utolsó? Mindenki összepakolt, s hazament? S ki kell fizetni mindent?
2014. szept. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Elúszott a pénz, igen. Ráadásul nagyrészt az ara és családja pénze volt benne. A násznépnek közel a fele el is ment rötgön, ahogy a vőlegény és én is, de úgy tudom a többiek maradtak. Nem volt hajnalig tartó buli, de valameddig ettek ittak, és vigasztalták a menyasszonyt (főleg az ő rokonai, barátai).
2014. szept. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ebben az a fura, hogy az előkészületeket meg végigcsIInálják..biztos nem lennék rá képes.
2014. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
21%

14. 16. Válaszoló


Ezt akartad nem?És mi lesz veletek?Beszéltetek?

2014. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%

#18, ő nem a megcsalt/megcsaló, hanem az egyik tanú.

(Lásd #14)

2014. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
85%

19-es


Ennek a sztorinak volt előzménye itt pár nappal ezelőtt.Keress rà.

Tanúnak volt felkérve a csaj a volt pasijának.Az anyja miatt mentek szét mert másodunokatesók.

2014. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!