Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem egy veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem egy veszekedés alkalmával ilyet mondott, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Azt mondta a veszekedés végén, hogy amúgy meg kicsi a farkad.

Nem értem, miért volt szükség erre, ha nagyon ideges, akkor is minek mond ilyet?

Amúgy nem tud belegázolni az önbecsülésembe, teljesen elégedett vagyok a méretemmel, csak nem értem, miért kellett ezt?


2013. okt. 14. 11:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
39%

Ha már ilyeneket vágtok egymás fejéhez (függetlenül attól, hogy igaz vagy sem), akkor ez a kapcsolat a végéhez közeledik.

Nem tisztel és nem szeret téged. Vagy olyant mondtál neki, amivel nagyon megbántottad, és így akart visszavágni neked. Pl. dagadtnak tituláltad vagy lekicsizted a mellét, ...

2013. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Azon vesztünk össze, hogy nem volt kedvem tegnap sehova sem menni, otthon szerettem volna pihengetni.
2013. okt. 14. 11:18
 3/32 anonim ***** válasza:
29%
Vádj visza, hogy neki meg a fene lenne olyan kicsi sokkal jobb lenne.
2013. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
10%
Korotok????
2013. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
27%
Mond meg neki, hogyha nem lennél ennyire kitágulva akkor nem lenne ez kicsi.
2013. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
28
2013. okt. 14. 11:24
 7/32 anonim ***** válasza:
40%

Azt, hogy miért mondta, nem tudhatjuk.

Viszont az szinte biztos, hogy hamarosan vége a kapcsolatotoknak.

2013. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
44%

És te mit vágtál a fejéhez?

Túl kevés ez az információ. csak arra elegendő, hogy a nagyközönség elkezdje szidnia feleségedet, hogy milyen szemét már. De nem látjuk a másik oldalt.

2013. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem èrdekelne ès rendbe lenne az önbecsülésed nem itt vekengnè a dolgon
2013. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%

Egy nagy vita hevében előfudul, hogy az ember olyat mond, amit nem is gondol komolyan vagy ami őt egyáltalán nem is érdekli vagy az a dolog amit mond (mindketten tudják) nem is úgy van, csak a másikat akarja direkt hergelni, cukkolni vagy alázni vele.

Szerintem a párod is csak a vita hevében mondta ezt, valószínűleg azért, mert nem tudott mivel odavágni neked és ezt találta ki. Ez valami kisebbségi komplexus lehet nála, vagy valami pszichés probléma, hogy nem tudja kontrollálni magát, nem is fogja fel, hogy ezzel mekkora lavinát indíthatott volna el, ha úgy reagáltál volna rá mint sokan mások. Szerencsére neked van egészséges önbizalmad és jól kezeled ezt, de simán lehetett volna rosszabb is. Gondolkozhatna a párod mielőtt beszél...

2013. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!