Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem egy veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem egy veszekedés alkalmával ilyet mondott, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Azt mondta a veszekedés végén, hogy amúgy meg kicsi a farkad.

Nem értem, miért volt szükség erre, ha nagyon ideges, akkor is minek mond ilyet?

Amúgy nem tud belegázolni az önbecsülésembe, teljesen elégedett vagyok a méretemmel, csak nem értem, miért kellett ezt?


2013. okt. 14. 11:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

meseld el neki a futyivasar viccet.

A te ferkad kicsi az oveben pedig tartottak a vasart akkora.

Igy egy viccel kvittek vagytok

2013. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
20%

Ha neki szabad, neked is! En azt mondanam, hogy


"Bocs, de csak jo nokre (kerek popsira es orjito dekoltazsra) eri el a vegleges meretet!" ;D

2013. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként én sosem mondanék ilyet élesben a pàromra, tisztelem annyira, hogy ilyen mélyre nem süllyednék, akàr mennyire összevesznénk. Söt, szerintem eszembe sem jutna ilyet hozzà vàgni, pedig nem szégyellem kinyitni a szàmat ha ugy van:)
2013. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem lenne semmi gond az önbecsüléseddel...akkor nem kérdeznéd meg sem itt, sem máshol a fent említett kérdésed.

Amúgy meg, ha ideges az ember....sok minden olyan csúszhat ki a száján, amibe bele sem gondol igazán...

vaaaagy, éppen azért mondta idegességében, hogy bántson téged.....

2013. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindegy, hogy amúgy milyen a kapcsolatotok, szeretitek-e egymást, jól megvagytok-e?

Mert ha egy-két alkalommal becsúszik ilyesmi, az még nem tragédia. Előfordulhat, hogy valamelyikőtök elveszti a türelmét, ingerültebb, fáradtabb és olyat mond, ami nem kellene. Ha ez csak elvétve történik és utána meg tudjátok beszélni, hogy nem gondoltátok komolyan, esetleg még egy bocsánatkérés is belefér, akkor nincs olyan nagy baj.


Mi is mondtunk egy-két olyat a férjemmel egymásnak a házasságunk elején mérgünkben, amit nem kellett volna és amivel oda ütöttünk, ahol fáj és azóta évek teltek el, nem lett vége a házasságunknak (mint ahogy egyes válaszolók itt már temetik a kapcsolatot), sőt meg tudtuk beszélni, meg tudtuk oldani és inkább erősödött a kapcsolatunk.


Emberfüggő is ez. Vannak, akik vissza tudják fogni a haragjukat és inkább nyelnek egyet, de nem mondanak semmit, vannak, akik szenvedélyesebbek és ha felkapják a vizet, hajlamosabbak a vitára.

2013. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
64%
A tiéd kicsi, a szeretőjéé pedig nagy. Ennyi! Mit nem lehet ezen érteni?!
2013. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk ezt így nehezen tudom elképzelni. Csak ennyi volt, semmi előzmény?

Drágám, menjük be a városba.

Nincs kedvem, inkább pihennék!

Oké, de kicsi a farkad!


Ez így elég fura!

2013. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
A nők pontosan tudják, hogy ezzel nagyot tudnak ütni. Ahhoz pedig, hogy ezt elővegye egy nő, nagyon elkeseredettnek megbántottnak kell lennie, hogy úgy érezze ezzel kell visszavágnia. Valószínűleg neked fel sem tűnik, hogy gondok vannak, leszarod, megbántod őt stb. ő meg már kínjában nem tud mást csinálni, csak visszavágni valahogy, vagy megpróbálni fájdalmat okozni neked, hogy hátha már akkor abból végre feltűnik neked is, hogy mit is csinálsz vele. Nem épp a legokosabb módszer, de el lehet jutni idáig.
2013. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Én azért elgondolkodnék azon,hogy eddig nem volt neki kicsi most meg már az? Akkor valószínűleg talált nagyobbat...
2013. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Én azért elgondolkodnék azon,hogy eddig nem volt neki kicsi most meg már az? Akkor valószínűleg talált nagyobbat..."


Arra nem gondoltál, hogy eddig egyszerűen nem mondta ki? Végül is megfelelt, hiába kicsi. Bár kicsi, ez tény. Most meg úgy felcseszte, hogy mérgébe nem tudott mit mondani neki, hát az arcába vágta, hogy még az is kicsi.

2013. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!