Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem egy veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem egy veszekedés alkalmával ilyet mondott, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Azt mondta a veszekedés végén, hogy amúgy meg kicsi a farkad.

Nem értem, miért volt szükség erre, ha nagyon ideges, akkor is minek mond ilyet?

Amúgy nem tud belegázolni az önbecsülésembe, teljesen elégedett vagyok a méretemmel, csak nem értem, miért kellett ezt?


2013. okt. 14. 11:14
1 2 3 4
 11/32 Andizsuzsi ***** válasza:
72%
:) igenis belegázolt az önbecsülésedben. Különben jót röhögtél volna a dolgon, és nem rágod rajta magad még most is. Hogy miért mondta, valóban nem tudhatjuk, de valószínűleg mérgében olyat akart mondani, ami "üt". Nem volt igazán tisztességes dolog tőle, én utálom az ilyen játszmákat.
2013. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy belegázolt vagy sem, és nyugodtan mondhatom, van elég önbizalmam, direkt azért is nem írtam konkrét számokat, hogy úr isten, ti ezt kicsinek tartjátok-e?

Valóban, ilyenkor nem gondolkozik, hogy miket mond, és lavinát indítana el, ha én nem lennék ilyen.

Fáradt voltam, nem volt kedvem bemenni a városba, ennyi.

2013. okt. 14. 11:36
 13/32 anonim ***** válasza:
57%

Nyugodtan lepontozhattok, akkor is vége ennek a kapcsolatnak. Ha egy nő írta volna, hogy a párja a fejéhez vágta, hogy kicsi a melle, nagy a hasa, lapos a feneke, és amúgy is kövér, mindenki azt írná, hogy hagyja ott azt a bunkó pasit.

Most én írom, hogy hagyd ott ezt a bunkó nőt, vagy legalábbis megmutatnám a helyedben, hogy más nőnek megfelel a nemesebbik részed mérete.

2013. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
34%

Te meg mondd azt neki, hogy nincs kicsi farok csak nagy pi@a :DDD



Egyébként meg egy görény, ha ilyet mondott, de valószínűleg tényleg kicsinek tartja.


Ha viszont te elégedett vagy a mérettel, akkor nincs baj.


Én pl. nem szeretem a túl nagyot, mert kidörzsöl, orálisan is kényelmesebb a normál méret.

2013. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
6%
Milyen hülyeségbõl csináltok problémát. En is mondtam ilyet már a
2013. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem üljetek le ezt megbeszélni, mert nyilvánvalóan zavar, hogy ilyet mondott neked. Ha már egy veszekedés odáig fajul, hogy a másik szándékosan meg akarja bántani a párját, és a te feleséged pont ezt tette, akkor ott vmi nem működik.

Mondjuk emiatt én nem borítanék egy házasságot, meg nem válnék el, viszont ez egy jel, hogy vmi igencsak nem működik ebben a kapcsolatban. Amit meg lehet őszintén beszélni, és dolgozni rajta.

2013. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az orgazmust is csak játszotta.
2013. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem hinném, hogy van az a veszekedés, aminél ilyen csúszna ki a számon.

Nem értem, egyes embereknek miért jelent megkönnyebbülést, ha sértő dolgokat vágnak a másik fejéhez. Attól a probléma nem lesz megoldva, ráadásul generál egy másikat. A ti esetetek pedig iskolapéldája ennek.

2013. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
68%

Kuka.

Lehet pontozni:)

2013. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
17%

Mond meg legközelebb asszonykádnak, hogy a méreteidre a többiek nem panaszkodnak. Feltétlenül jelen időben.


Csak magához kap, hogy miket beszél.

Biztos, csak a vita hevében jött ez ki, ha nem akkor az is lehet, hogy tényleg kicsinek találja. Akkor meg, keressen nagyobbat.

2013. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!