Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor és hogyan tudom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan tudom meg emészteni amit a férjem mondott?

Figyelt kérdés

1 hete közölte velem hogy ő többet keres és amit én el költök azt ő keresi meg. Tisztába voltam vele de fájt. Nem kötelezett hogy dolgozzak sőt konfliktus is volt belőle az elején de mára már javult az hogy dolgozom.

Egyébként én 85.000 ft körül keresek ő pedig 400.000ft körül


2014. dec. 2. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

"A minap az én férjem is kiakadt, mert nem volt kitakarítva a mikró "


Gratulálok, jó kis házi alkalmazottat nevelt belőled.

2014. dec. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

mik voltak az előzmények?

ez így kevés...

2014. dec. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Amikor az én párom akad ki hogy nincs ez-az megcsinálva (modjuk otthon se vagyok), megmondom neki, hogy ha zavarja, csinálja csak meg, ő is itt lakik.
2014. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Bence_ ***** válasza:

Igen ő több pénzt keres de nálad van a pina!

Viccet félre téve csak a fizetésetekben látja a kettőtök közötti különbséget?

Egy pár vagy tok, nem két db. Daraba áruk egyformák amik párban vannak azok külön-külön mások. Együtt igazán jók.

2014. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%

Már bocsesz, de ez nulla infó!


Milyen szituációban, szövegkörnyezetben hangzott ez el? Szoktatok-e anyagiak miatt vitázni? Szóvá tette-e korábban, hogy túl sokat költesz (ruhára, kozmetikusra, fodrászra, női dolgokra)?

2014. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%

Engem is érdekelnének az előzmények. Mert nem mindegy hogy az asszony a számlákat fizeti a férj pénzéből, vagy 2 kézzel szórja a pénzt minden hülyeségre.


Na meg valamiért csak közölte ezt, aminek szintén előzménye volt, gondolom nem csak a reggeli kávézgatás közben dobta be ezt a dumát.

2014. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tényleg jó lenne tudni miért mondta. Pl. ha 100ezres ruhákat veszel és te "osztod be" az ő fizetését is , és elege van h ő pl. sose vehet magának egy drága telefont, akkor jogos.

De ha szépen beosztjátok közösen, mindkettőtöknek jut egyformán, akkor nem jogos.

2014. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!