Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Exfeleség/gyerek kérdés? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exfeleség/gyerek kérdés? Lent

Figyelt kérdés

Annyi olyat olvasni itt,hogy a párom exneje ilyen meg olyan,meg a gyereket ellenem/ellenünk hangolja stb. Vagy,hogy az új barátnő nem akar a párja gyerekével "bajlódni". stb.


Kíváncsi vagyok,van-e itt olyan,aki (a helyzethez képest) jól kijön az exfeleséggel,és szereti a párja gyerekét?


2014. dec. 3. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!:)

Mikor megismerkedtunk ok mar 6eve elvaltak.utana volt egy olyan elettarsa a paromnak aki nem engedte h szoba alljon a volt felesegevel meg a gyerekek miatt sem..tehat eleg gaz volt.

Aztan jottem en....elso karacsonykor hozta a gyerekeket,behivtuk egy uditore...mert miert ne...azota szuletett egy babank,akit volt h nala szoptattam,pelusoztam mikor vittuk haza a gyerekeket.a keresztelore is meghivtuk es en is ott voltam a gyerekek szulinapjan.ez regi dolog mar 8-9eves tortenet.nemazt mondomh baratnok vagyunk,de felesleges lenne rosszban lennunk.plane ez a gyerekek erdeke is.

2014. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:51

Így is lehet, kulturáltan. Amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten.

2014. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az exnejjel soha nem találkoztam, mert vidékre költözött, a gyerekkel rendszeresen van közös programunk, pedig nem is élünk még együtt a párommal.


Jól kijön az exével, a gyerekét természetesen szereti.

Lassan nagykorú lesz.


De hozzáteszem, fiatalabb koromban nem ismerkedtem volna kisgyermekes elvált férfiakkal, mert olyan problémákat is felvet, amit nem szerettem volna vállalni.


Jelen helyzetben tökéletesen elvagyok.

2014. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem semleges a kapcsolatom az exnővel, szoktunk találkozni, ha én megyek a gyerekekért, néha velem konzultál telefonon, mert tudja hogy vannak olyan dolgok, amiket jobb velem megbeszélni, mint a párommal, de nem jópofizunk, csak a gyerekekről beszélünk, ha szükséges. Ebből következik, hogy a gyerekekkel is jó a kapcsolatunk, szeretem őket, és ők is engem, de nem tudom őket sajátként kezelni mégsem ennek ellenére, olyan érzés, mintha a barátjuk lennék. Mindezzel együtt baromi nehéz még ígyis egy ilyen kapcsolat, pedig tényleg szerencsém van, mert jó a viszony minden irányban.
2014. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem utált a mostohaanyám, csak nyűg voltam neki.
2014. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem altalaban nem szokott bajom lenni az exferjem baratnoivel. Merthogy havonta valtogatja, bar nem tudom ez mennyire tesz jot a gyereknek, hogy ezt latja, de nem az en dolgom. En nem haragszom mar ra regota, ezert a baratnoi sem zavarnak. Alapvetoen is egy nyugodt ember vagyok. Az exem szokott inkabb felhuzni, mert nem akar gyerektartast fizetni, ettol fuggetlenul meg elviszi meg nem tiltom a gyerektol, az anyagiak csak ra meg ram tartoznak, a gyereket nem keverem bele.
2014. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!