Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek szerintetek? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagi2589 kérdése:

Mit tegyek szerintetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az anyosoméknál lakunk 5 éve most vettünk házat és 20.-án lesz a költözés ha minden igaz :-)!A sogorom is itt lakik anyosoméknál az új feleségével mert elvált és ujra nősült!Na visszon olyan csajszit vett el akivel állítólag a párom jobba volt még anno 5 éve és most a sogorommal van!Az az igazság h a párom nagyon közvetlen szeret viccelődni de ebből mindig baj van mert a kis fiatal csitrik mint a ,,sogornőm,, félre értelmezi!Egy helyen is dolgoznak és állandóan azt hallom mikor haza jönnek h a férjem egész nap nem hadja békén kötözködik vele stb-stb!És idegesít(kit ne idegesítene) nagyon mert 2 gyerekem van már a férjemtől!Hiába mondom neki h hadja abba a közvetlenkedést mert félre értik de ő azt mondja h nem is szól hozzá egész nap kitalálja a csak az egészet a csaj meg h egész nap nem hadja!most kinek higgyek?Rendesen már undorodok mind a kettötöl!:-( Jaj segítsetek ti mit tennétek a helyembe????

2014. dec. 3. 11:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ha úgy sem szeretnéd, hogy a gyerekeid csonka családba nőjenek fel akkor nem mindegy, hogy mit csinál?

Ha szeretne téged akkor tekintettel lenne rád. Ez szerintem nincs meg. Ezt te is tudod, de tenni nem akarsz semmit. Akkor mi is a kérdés?

2014. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igen igazad van!Félek külön menni tőle(félek a változástól)!Tudom hogy a gyerekeknek rossz lenne nagyon!Pedig nem sokáig bírom!Kíváncsi leszek ha elköltözünk akkor milyen lesz!
2014. dec. 3. 13:18
 23/25 anonim ***** válasza:
én nem csonka családban nőttem fel,de szörnyű volt az apám és anyukám közötti kapcsolat és gyerekként azt kívántam bárcsak csonka család lennénk.Ez egy hülyeség hogy a gyerek érdeke stb. te csak félsz váltani ennyi,ne takarózz a gyerekekkel
2014. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Igazad van!Az a baj hogy szeretem a férjem a hibái ellenére!Régebben letudtam nézni az ilyen nőket akik megalázkodnak egy kedves szóért és akármit is csinál az asszony semmi se jó csak alázkodik!na tessék és én is olyan lettem!
2014. dec. 3. 13:25
 25/25 anonim ***** válasza:
Azt írod, 18 éves a csaj, és öt évvel ezelőtt kavart vele a férjed.Hát a csaj vagy nagyon korán kezdte az ipart, vagy a férjed pedofil, vagy mégiscsak romák vagytok.
2014. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!