Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek szerintetek? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagi2589 kérdése:

Mit tegyek szerintetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az anyosoméknál lakunk 5 éve most vettünk házat és 20.-án lesz a költözés ha minden igaz :-)!A sogorom is itt lakik anyosoméknál az új feleségével mert elvált és ujra nősült!Na visszon olyan csajszit vett el akivel állítólag a párom jobba volt még anno 5 éve és most a sogorommal van!Az az igazság h a párom nagyon közvetlen szeret viccelődni de ebből mindig baj van mert a kis fiatal csitrik mint a ,,sogornőm,, félre értelmezi!Egy helyen is dolgoznak és állandóan azt hallom mikor haza jönnek h a férjem egész nap nem hadja békén kötözködik vele stb-stb!És idegesít(kit ne idegesítene) nagyon mert 2 gyerekem van már a férjemtől!Hiába mondom neki h hadja abba a közvetlenkedést mert félre értik de ő azt mondja h nem is szól hozzá egész nap kitalálja a csak az egészet a csaj meg h egész nap nem hadja!most kinek higgyek?Rendesen már undorodok mind a kettötöl!:-( Jaj segítsetek ti mit tennétek a helyembe????

2014. dec. 3. 11:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

A sógorod mit szól ehhez?


Amúgy most fogtok költözni, egy gonddal kevesebb lesz.

2014. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Hát ha a férjed helyében lennék...nagyon nem esne jól ez a kérdés...

Vagy van okod gyanakodni, nem megy minden rendben köztetek?

A csajszit mennyire ismered, jobban mint a férjedet, hogy hajlasz inkább neki hinni?

Ha mostanában házasodtak, miből gondolod, hogy a sógornőd már kifele tekintget a kapcsolatából?

És ha csak az van, hogy a csaj SZERETNÉ, ha a férjed kötekedne vele?

Jobb is ha elköltöztök...

2014. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

1-re:

Nem lesz kevesebb, mert munkahelyen minden nap találkoznak.


Kérdező!

Szerintem sógorral kéne először négyszemközt beszélni.

Ő vak, vagy pedig szereti az édeshármas felállást? Vagy a férjed tényleg korrekt és a csaj hazudozik? Akkor erről is jó, ha értesül a sógor.


Ha ez nem vezet eredményre, akkor egy négyes beszélgetést kéne összehozni. Ahol elmondanám, hogy engem egy k...vára zavar ez, és ha még egyszer ilyet hallok, bemegyek a munkahelyükre és ott csinálok cirkuszt, de olyat, hogy az egész épület zengeni fog. Ami után esetleg valamelyiküket, vagy mindkettőjüket el is küldhetik...

2014. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ!nem tudom h kinek higgyek lassan 9,5 éve vagyok a férjemmel ebből 5 éve vagyok vele házas!Láttom rajta h tetszik neki ez a dolog h kötözködhet meg ismerem na!az ,,új sogornőm,, jó madzag volt/van annyit mondok!Szerintem menne neki az a dolog és félek h a férjemnek is. én voltam a férjemnek az első sex téren is és nekem is ő volt az első lehet h kiprobálna újat nem tom!Hiába költözünk ha egy helyen dolgoznak!:-( napi 8 órát együtt vannak!Lehet h egy kicsit megromlott a kapcsolatunk de annyira azért nem h a férjem más felé kacsintgasson!A sogorom is észre vette h férjem másabb az új sogornőjével mint a régivel volt közvetlenebb nyitottabb!Ezt nekem az új mondta dicsekedet vele!Áhh nem tudom mit csináljak!Már a lakás se érdekel :-(
2014. dec. 3. 11:54
 5/25 anonim ***** válasza:

1. Mivel nemsokára elköltöztök, nem kell a témával foglalkozni.


2. Ha ennyire nem bízol a párodban, akkor minek vagy vele?


3. Ha meg akarna csalni, akkor mással sokkal inkább megcsalna, mint a saját sógornöjével, ki közben még az exe is, azaz már egyszer kiderült, hogy nem megy kettejök közt semmi

2014. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Én nem hiszem, hogy a férj jóhiszemű és kitér a nő elől.


Ha az lenne, akkor másik munkahelyet keresne, mert maga is érezné a helyzet fonákságát.

2014. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Tipikusan a hülye nő, akinek ha nincs baja, keres magának.


Sokkal több értelme lenne a helyesírásoddal foglalkozni, mert katasztrófális!!!!

2014. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
de ha rákérdezek és nem úgy van ami szinte látszódik én leszek a hibás!amúgy ez a csaj véget vált el a sogórom!:-) jaj olyan bizonytalan vagyok!Öszintén nem bízok a férjemben egy csitriben akin az egész falu átment ,állítólag,, abban meg még jobban nem bízom.
2014. dec. 3. 12:00
 9/25 A kérdező kommentje:

Kedves 7. válasz adó!

Nem kívánom hogy a helyembe légy nem tudom hogy milyen rossz érzés ez meg nem ismered az illetőket akikről szó van hogy ők milyenek!Minek írsz ide baromságokat ha nem muszáj?A helyes írásomról meg annyit hogy inkább annyi problémám lenne az egész életben!De neked is ezt kívánom!pux

2014. dec. 3. 12:05
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
MIvel jó sokszor leírtad, olyan nincs, hogy "hadja abba", így írjuk: hagyja abba, abbahagyni az ige, szóval ez egy nagyon helytelen írásmód és nagyon ciki is. A problémádat meg jó zavarosan írtad le, nem is értem mit parázol, attól mert közvetlen a sógornővel a férjed, az még nem jelenti azt, hogy rögtön d.ugni is fognak. Ráadásul a sógornőd házas, mégis miért akarná a te férjedet? Francnak kéne egy pasi két gyerekkel, aki folyton kötekszik, (ahogy írtad) ha ott van a testvére is gyerek nélkül, plusz gondolom talán még szeretik is egymást.
2014. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!