Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek szerintetek? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagi2589 kérdése:

Mit tegyek szerintetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az anyosoméknál lakunk 5 éve most vettünk házat és 20.-án lesz a költözés ha minden igaz :-)!A sogorom is itt lakik anyosoméknál az új feleségével mert elvált és ujra nősült!Na visszon olyan csajszit vett el akivel állítólag a párom jobba volt még anno 5 éve és most a sogorommal van!Az az igazság h a párom nagyon közvetlen szeret viccelődni de ebből mindig baj van mert a kis fiatal csitrik mint a ,,sogornőm,, félre értelmezi!Egy helyen is dolgoznak és állandóan azt hallom mikor haza jönnek h a férjem egész nap nem hadja békén kötözködik vele stb-stb!És idegesít(kit ne idegesítene) nagyon mert 2 gyerekem van már a férjemtől!Hiába mondom neki h hadja abba a közvetlenkedést mert félre értik de ő azt mondja h nem is szól hozzá egész nap kitalálja a csak az egészet a csaj meg h egész nap nem hadja!most kinek higgyek?Rendesen már undorodok mind a kettötöl!:-( Jaj segítsetek ti mit tennétek a helyembe????

2014. dec. 3. 11:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Kedves 5. válaszadó!

Hogy miért vagyok vele?Mert nézzem a 2 gyerekemet!Nem szeretném ha csonka családba nőnének fel!Ja és az az ,,ex,, csak addig volt neki!Nem volt nekik tartós kapcsolat de akkor csinálták amikor még jártunk és 8 hónapos terhes voltam az első gyerekemmel!:-)

2014. dec. 3. 12:09
 12/25 anonim ***** válasza:

De mi jogon csitrized a sógornődet?

Gondolom nem egy 16 éves kislány.

Kicsit bicskanyitogató ez a lenéző stílus.

Gondolom ő sem mondja rád, hogy a vén ku#@a. :)

2014. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Kedves 10.!

Az a nagy h van gyereke 2 neki is(sogoromnak)!Az egyik nála van a másik gyerek az anyánál!Ez a csaj a családos apukákra bukik szívem!:-)

2014. dec. 3. 12:12
 14/25 A kérdező kommentje:

Kedves 12!

Mert én nem K.....ok azért! csitri jobb mintha k.....nák!Amúgy 18 és én 25!

2014. dec. 3. 12:16
 15/25 anonim ***** válasza:
9%

18 éves, van két gyereke? :D

Ti nem cigányok vagytok?

2014. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A sogoromnak van 2 gyereke és nem 18 hanem majdnem 30 a sogorom :-)!és nem vagyunk romák!
2014. dec. 3. 12:18
 17/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! nem ellentmondásos kicsit ez a 2 mondat?


"én voltam a férjemnek az első sex téren is és nekem is ő volt az első lehet h kiprobálna újat"


"és az az ,,ex,, csak addig volt neki!Nem volt nekik tartós kapcsolat de akkor csinálták amikor még jártunk és 8 hónapos terhes voltam"


Merthogy mindkettőt te írtad, akkor most úgy érted, hogy te voltál az első, aztán utánad a házasságotok alatt kefélt a fél faluval? Mellesleg én már akkor kirúgtam volna, amikor 8 hónapos terhesen máshoz jár át. Hát inkább a csonka család, ha akkor kirúgod, már találhattál volna egy normálisabb férjet.

2014. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ráadásul milyen újat próbálna ki? Sógornődet már kipróbálta, úgyhogy az neki nem lesz újdonság, de neked se ha megcsalnak. Idilli családi életetek van nem mondom.
2014. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

kedves 17.!

Köszi a választ!Igen én voltam ez első a férjemnek és ő nekem is!Ez az ex aki most a sogornőm nem is olyan ex-nek mondható mert addig voltak szerintem max 5 perc!Igen a terhességem alatt történt meg állítólag!Többen is látták h beszáll a férjem kocsijába este aztán ,,elmentek a rengetegbe,, !De a párom ezt is tagadta!Akkor is én voltam a hibás mert túl féltékeny vagyok és beképzelek magamnak mindent!De ezt először olyan mondta akibe jobban megbízok mint a saját anyámba!És utána akivel találkoztam mind mondta h láttam h beszállt a kocsiba stb...Mikor feltettem neki a kérdést olyan ideges lett h megfogott és bevágott az ágyba :-(!Ha tehetem volna ott hagytam volna de nem mert tudom milyen a csonka család és nem szeretem volna ha gyerekem abba a helyzetben nevelkedjen fel!Remélem érted!

2014. dec. 3. 12:35
 20/25 A kérdező kommentje:
Lehet hogy vágyik még rá!Velem már nem olyan a sex mint régen volt (2 gyereket szültem)!A kis csaj meg egyet se még!
2014. dec. 3. 12:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!