Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek felfújom a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felfújom a dolgot?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk házasok van egy 8 hónapos babánk. A férjem heti 5 napot dolgozik van, hogy 8-tól délig de olyan is, hogy 14:30-ig. Szellemileg eléggé lefárasztja a munka. Nagyon jól keres én pedig GYED-et kapok nem is keveset. Mivel vidéken lakunk korán kel (5:00-kor) de max délután 4-re itthon van. Nekem 1 óra a falu belvárosába a séta csak oda vissza szintén. Busz jár de mivel a gyerek és a babakocsi együtt 22 kg nem bírom el ráadásul a babalocsi elég széles is nem bírom felcipelni. Múltkor se tudtam felszállni, mert senki se segített azóta meg se próbálom. Mindenki rajtam röhögött. A kengurut próbáltuk de a baba nem marad meg benne. Ráadásul a férjem nem akarja, hogy ebbe a hidegben kivigyem a babát csak ha vele vagyok autóval. Busszal jár dolgozni. A kocsi itthon áll. Mondtam, hogy letenném a jogsit, mert így egyedül vagyok senkit se ismerek és a veszélyeztetett terhességem alatt is 8 hónapot feküdtem 5 hetet kórházban voltam. Ő erre mondta, hogy hisztizem és az gáz ha a nő vezet pláne, hogy ő fáradt és nem akarja, hogy hazajön én meg elmegyek tanulni. Ugyan ezért nem szeretné ha lenne még egy szakmám. A szülők nagyon messze laknak sajnos nem tudnak segíteni. Szerintetek tényleg én reagálom túl és akkora baj, hogy tanulni szeretnék meg néha elmenni a barátnőimmel valahova? Mert szerinte igen és nélküle ne menjek. A baba előtt nem volt ilyen.
2014. dec. 1. 10:13
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Megmutattam a férjemnek a válaszokat az volt a válasza, hogy nem érdekli mit gondolnak mások és megsértődött mikor elmondtam a véleményem. Azóta nem szól hozzám. "


Ennek ellenére ne add fel, mert most ezzel akar zsarolni. Jelentkezz vezetéi tanfolyamra, ösztöl meg amilyen szakmát akarsz tanulni. Ha neki nem tetszik, idövel megszokja. Ha meg nem, akkor így is vége a házasságotoknak, és ha tanulsz, akkor legalább nem semmivel maradsz egyedül, hanem legalább végzettséged van.

2014. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

"ő mondta, hogy nekem a gyerek a munkám ne járkáljak"--Hatalmas nagy gondol vannak a férjed fejében.

"februártól egy tanfolyamra fog járni, mert szeretné"--Szólj neki, hogy ne menjen, mert úgyis annyira fáradt, lefárasztják a gyerekek, inkább maradjon otthon pihenni, meg veletek foglalkozni. És különben is nélküled ne menjen. Szerintem egy ideig viselkedj vele úgy, mint ahogy ő veled, hátha észreveszi magát.


A férjed regisztrálva van ezen az oldalon? Mert az összes normális válasz le van pontozva...

2014. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
*gondok
2014. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Nélküle nem mehetsz el? Ez mi? Nem a rabszolgája vagy. Nem a főnököd. Nem mondhatja meg, hogy elmehetsz e akárhová a barátnőiddel. Ha akarsz, elmész, és kutya kötelessége ebben támogatni.


Kb bezár téged a négy fal közé. Mindenben akadályozva vagy, ami azzal járna, hogy önálló legyél, és nélküle menj el. Kérdezd meg tőle, hogy neki hogy esne, ha el akarna menni a haverjaival, de azt mondanád hogy nélküled nem mehet...


Ez így nem egy egészséges normális kapcsolat.

2014. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
És ilyen emberek tanítják a jövő generációját ,aki otthon jó hogy nem lakatolja rá a pinceajtót a feleségére meg a csecsemőre..
2014. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tényleg sokat segítettek. A férjem lenyugodott és belátta, hogy ő is hibázott. Már találtunk is tanfolyamot elküldtük a jelentkezést. A jogosítvánnyal pedig felkeresünk egy szakorvost, hogy lehet e, mert fél nehogy kijöjjön harmadszorra is az epilepsziarohamom. Csak ugye ő nagyon makacs én pedig azt vallom, hogy a kívülállók mindig jobban látják a helyzetet. Köszönöm mindenkinek. Szép estét :-)
2014. dec. 2. 22:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!